Web Hack Programlari (dev ArŞİv)

blacked38

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
273
0
kardeşim ben henüz bir lamerim ama hacker olmak istiyorum ama bu programlar işime yarayacak teşekkürler

byarici

Yeni üye
17 Tem 2012
1
0
tamır işi çok guzel para var 0554 507 56 30

ustalarım ben bı beyaz eşya tamırcısıyım ınternetten bana ılan verebılecek kısıler 100 50 fifti fifti iş yapacaklar ankarayı ılanda kapatacaz mesela eryaman arçelik servisi 0554 507 56 30 die bı ılan verelım bu her markada ve her ılceye olcak kapatrsak eğer kı çok guzel parası var ılgılenen arkadaşları beklıyorum ırtıbt telım 0554 507 56 30 :secret:yaho1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.