Web Hack Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EXC3LL3NT

Yeni üye
15 Haz 2011
50
0
Daha hack konusunda yeniyim. Web hack yapmak istiyorum. Site açığı nasıl aranır, bulunur ? Nasıl hacklenir ? Hangi işletim sistemi kullanmam gerekiyor, hangisini öneriyorsunuz ? Forumda aradım ama bulamadım. Sorularımı cevaplayacak, güncel bir link atarmısınız ?

M

mugair

Ziyaretçi
arkadaşım o hacklenen server yada sitenin kulandıgı sistem windows olur linux olur o fark etmez ama hack için her zaman linux tercih sebemimdir hacker olacam diyorsan iyi bir linux kulanıcısı olmaya calış

EXC3LL3NT

Yeni üye
15 Haz 2011
50
0
Tamam mugair kardeş. Ben msn'den burak. Bana Ps'nin temellerini göndermiştin ya :) Sql A için işletim sistemi fark etmiyor. Videodan anladım. Başka ne yol var ??

EXC3LL3NT

Yeni üye
15 Haz 2011
50
0
Denedim olmadı. Senin verdiğin videoda kullanılan israil sitesini bi de ben denedim. Aldım username ve passwordu. Yönetim paneline ftp:// den mi giriliyor bu arada ? Oradan giriliyorsa kabul etmiyor, yanlış diyor

M

mugair

Ziyaretçi
sen msn acsana bana ben sana site panel ve admin adı ve şifresi verecem ilk hackini yap ama videodaki olayıo zaten arkadaş yapmış yani bunu denemek bile biraz saflık oluyor her neyse msn ac kardeşim msndeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.