Web hosting scripti

katil2008

Yeni üye
8 Mar 2019
5
0
Merhabalar,
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola.

Ufak çapta Linux Ubuntu16 işletim sistemli bir sunucum var.

İçerisine web hosting için Vesta paneli kurdum.

Bir grup arkadaşım (40-50) kişi için ücretsiz web hosting sağlamak istiyorum.

Kendilerinin websitelerini panelden yönlendirebilmelerini, oluşturduğum planlardan ücretsiz olarak sipariş verip kullanmalarını istiyorum.

Bunun için web hosting scriptine ihtiyacım var, Whmcs gibi.

Fakat bu alanda fazla bilgim yok.
Önerebileceğiniz ücretsiz kullanabileceğim buna benzer scriptler var mıdır?

Bir de bu scriptlerin domaini vb otomatik eklemesi için kurmuş olduğum Vesta panel ile entegre mi etmem gerek?

Dediğim gibi bu alanda fazla bilgim yok, ve satış vb. yapmayı düşünmüyorum.

Hem bazı kişilere yardım etme, hem test, hem de kendimi geliştirmek için böyle bir şey yapmaya karar verdim.
Profesyonel ücretli bir scripte ihtiyaç duymuyorum. Bildiğiniz kullanışlı, ücretsiz bir script var ise, bilgilendirirseniz sevinirim.

katil2008

Yeni üye
8 Mar 2019
5
0
Merhabalar ;

Otaku Hosting Scripti İndir | scriptkuralim

linkte belirtilen temayı denermisiniz
Merhaba,
Verdiğiniz scripti indirdim. Fakat import edilecek bir SQL dosyası, veya üyelik ile ilgili herhangi bir dosya bulamadım. (signup.php register.php) gibi.
İndex.html'yi açtığımda ana tema gayet güzel. Ama dediğim gibi üyelik ile ilgili bir bölüm, SQL ayarlarını yapacağım yerleri vs bulamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.