Web panel ile Ftp deki dosyayi editleme.

16 Eki 2014
189
1
ThT
Merhaba arkadaslar,
Web uzerinde calisacak ve FTP uzerindeki duzenlenebilir dosyalari (.txt .html .php .cfg .htm...)
duzenleyebilecek ve kaydedebilecek bir panel gerekiyor. yani ftp uzerindeki mesela index.html dosyasini acicak bu panel, ve ben uzerinde degisiklik yapip kaydet'e basinca ftp uzerine o dosyayi kayit edecek. Boyle hazir bir panel bilen varsa linkini verebilirmi lutfen ve ya bana yardimci olabilirmi.

ornek resim:

D3YOGm.png

turkhackteam ekibinde yazilimdan anlayan bircok isim var
yardimlariniz icin tesekkurler.

Son düzenleme:

God is Nig

Üye
15 Tem 2016
171
0
"C# %75
Html %90
PhP %90
Grafik Tasarımı %90
Hack Bilgisi %75
isletim sistemleri %100
Web tasarim 100%"

"turkhackteam ekibinde yazilimdan anlayan bircok isim var"

irony-300x279.jpg

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
Ftp ye giriş yapmadan onları düzenlemek mümkün değil Ancak ftp bilgileri manual olarak girilirse php ile yapılması mümkündür diğer taraftan vb net ile yapılan programlar ftp client ile aynı olur...

16 Eki 2014
189
1
ThT
Ftp ye giriş yapmadan onları düzenlemek mümkün değil Ancak ftp bilgileri manual olarak girilirse php ile yapılması mümkündür diğer taraftan vb net ile yapılan programlar ftp client ile aynı olur...

Evet Haklisin ftp kullanici adi ve parolasi yazilacak ama benim istedigim oyle dosyalar ftp programlarindaki gibi gelsin degil, sadece isteniler dosyalari goruntuleyip kaydetmek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.