Web Programlama için Gerekenler Yardım

cHensEr

Yeni üye
11 Şub 2011
46
0
Arkadaşlar Web Programlama öğrenmek istiyorum yanlız öğrenebileceğim bir web adresi bulamadım yada tam olarak web programlama öğrenmek için neler gerektiğini yardımcı olursanız sevinirim konuyu yanlış yere açtıysam af ola iyi forumlar yardımcı olacak kişilere teşekkürler :)

cHensEr

Yeni üye
11 Şub 2011
46
0
dolaşmıyor diyilim yanlız ya verdikleri link kırık yada sıralamasını bilmiyorum ilk html mi öğrenmem lazım yoksa başka bişeymi yardımcı olabilirsen msn adresi felan verebilirsen iyi olur aslında..

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
öncelikşe yardım merkezine taşınmıştır

şimdi sıralama aşağıdaki şekilde olacak

html>css>javascript>php>bunları öğren gerisi Allaha kerimdi ama bunları kesin öğren web tasarımla uğraşacaksan bunlar şart

CrowLy

Katılımcı Üye
15 Mar 2012
528
0
Web Programda İlk Baş İhtiyacını Belirle Ftp li Bir Site mı Lazım Html Kodlu bır Sitemi

Web Programlamada Hangı program Kullanmalıyım Diceksin Adobe Dreamwear Vb.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.