Web Programlama

Temas3108

Üye
14 Mar 2017
82
0
Cevap: Acil Web Programlama hakkında yardım lazım

işte olmadı hepsini kopyaladım html css ve js doyları oluşturup siteye attım ama sonuç yok çince garip yazılar geliyo

Pentester

Özel Üye
8 Eyl 2016
1,646
1
1,001
Şimdi sana hazır scriptler kullan düzenle diyeceğim ama hem olaya hakim değilsin hem de uyduruk güvensiz scriptler olacak. Ama gerçi basit bir site istiyorsun, html css ile yazılmış templatelere bakabilirsin. Tabii onları da özelleştirmen gerekir. Ama ihtiyacına ve bilgine göre bakarsak arkadaşının mutlu olmasını istediğin için basit bir şekilde web page maker tarzı uygulamalar ile basit bir şey çıkarabilirsin. Host domain alacak durumda da değilsen github pages kullanabilirsin.

Reeves

Üye
29 Mar 2019
156
0
Adobe Dreamweaver'a ekleyerek yaptım sen sadece dgkohtml.html dosyasına girip oradaki "happy birthday" "sololearn" gibi yazıları düzenleyeceksin klasör olarak ekledim benim bilgim kadarı ile bu kadar yapabildim

Virüs Total Linkleri ;

Html : HTML
Css : CSS
JS : JAVASCRIPT

İndirme Link'i ;
İNDİR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.