Web Saldırı | Kampanya | Bedava Botnet | Hedef p*k*k

buyuk

Katılımcı Üye
9 Eyl 2007
399
0
Merhaba arkadaşlar;

Daha önce Darkrix Botnet isimli uygulamayı keşfederek forumda paylaşmıştım ve gerçekten çok ilgi görmüştü.

Yaşanılan olaylardan dolayı firma Darkrix Free Version'da kampanya yaptı ve Free Version'da bir hafta geçerli 60 Botu (100.000 kişilik saldırıya eşdeğer) bedava verdi. Arkadaşlar aşağıdaki uygulamayı indirip p*k*k sitelerini hedef alıyoruz.
Saldırıda problem yaşayan olur diye ben nasıl kullanılacağınıda açıklıyorum.

Uygulamayı indiriyoruz.

SİTE yazan yere www.hedefsite.com yazıyoruz. "http://" eklemiyoruz ve sitenin sonuna "/" işareti koymuyoruz.

Dizin yazan yere ise "/index.php" yazıyoruz yani orjinalindeki gibi. Websitelerinin kodlama dillerinden hangi dizini kullandığını bulabilirsiniz. Ben sizin için bildiklerimi sıralayacağım hedef sitede www.hedefsite.com sonuna ekleyerek dizinlerini bulabilirsiniz.

Dizinler;

Kod:
/index.php
/index.asp
/home.asp
/default.asp
/home.php
/anasayfa.php
/default.aspx
/Default.aspx
/index.aspx

Haydi Ya ALLAH hedef p*k*k siteleri.

UYGULAMAYI İNDİR

xBordobereli

Yeni üye
14 Şub 2016
12
0
Facebooktan bana ulaşbilirmisin kurulmuyor yardıma ihtiyacım var pkk sitelerini kapatmak zarar vermek en büyük zevkim :d iletişim adresi vermek yasak :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

esmer0102

Üye
15 Eyl 2012
203
0
kardesim basicagimiz index sen atsan bu turlu yapamadim o index gitti en azindan hackliyoruz İndex basalim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.