web site aynalama taktiği

sseellooo

Yeni üye
26 Haz 2012
20
0
Merhaba arkadaşlar

Kısaca hemen anlatmak istiyorum, şimdi örneğin netflix'e üye oldum siteye giriş yaptıktan sonra ana sayfadaki ekranın veri tabanını kopyalayarak bir klasör oluşturup bunu chrome uzantısı haline getiriyoruz. Bu dosyayı istediğimiz kadar kişiye atıyoruz. Dosyayı alan kişi chrome uzantısına yükleyip açtığında bizim netflix ana sayfamıza yönlendiriyor yani ben bu kişiye şifremi vermeden 1 üyelik ile yüzlerce kişiye film izleme imkanı sunuyoruz.

Sizden ricam buna ne gerek var demeyin mesela yıllık ücreti 1000 $ lık sitelerde bu sistemle 1 üyelik ile yüzlerce kişiye satma imkanı vs vs

Böyle bir şey Mümkün müdür?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.