Web Site Hack!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 Şub 2010
73
0
Beyler Web Site Hackleyp Anasayfasına Hacked By Brave! Yazmak ıstıorm bırılerı anlatabilrmi ? Anlatacak arkadaslar bir zahmet ö.mesaj atsın...

e377

Uzman üye
24 Nis 2009
1,245
0
Milli İstihbarat Teşkilatı
Beyler Web Site Hackleyp Anasayfasına Hacked By Brave! Yazmak ıstıorm bırılerı anlatabilrmi ? Anlatacak arkadaslar bir zahmet ö.mesaj atsın...
web site hack yapmadan nce yapacağın sitede bir tura çıkacan yani şöyle ilk nce site hangi dilde yazılmış script ne gibi sonra sitede açık buldun diyelim bu açığı değerlendirerek siteyi hacklersin sonra admin şifresini felan bulduktan sonra senin dediğin isim yazma kısmı yani indexini atarsın onuda sitenin edit felan ayarlar bölümü vardır ordan yaparsın ama ilk önce asp html php gibi programlama dilleri hakkında bilgin olması lazım...

4 Şub 2010
73
0
sen hacki biliyormusun index basmayımı öğrenmek istiyorsun yoksa web hack mi ? web hack öğrenmek istiyorsan forumda bir sürü konu ve anlatım var oku öğren..;)

Kardesim benim benim istedigim web site hack programı gibi bir sey degil. Düzgün okurmusn benim yazdigim seyi " ßeyler Web Site Hackleyp Anasayfasına Hacked By Brave! Yazmak ıstıorm bırılerı anlatabilrmi ? Anlatacak arkadaslar bir zahmet ö.mesaj atsın..." demism orda... Bana hackı biliomsn falan fialn diye gelme... Web sitenin acıklarını bulmayı falan bilmiorm ... Web site hackle hic ugrasmadım zaten.. Hep görsel ile ugrasdm oyle sagdan soldan site acıp tasarladm acık falan bilmiorm adam akllı bana acıkları ogretebilecek birini arıorm bana oturup anlatacak birini konu falan okumakla olmuo gorselle gostermesı lazm yanı bi site vericem ornek www.siteismi.com bu siteye giricem ben bana acıkları nasıl bulacagımı gostereck kendı yapacak bana nasl yaptıgnı anlatacak kı bende ogrenym... Sonra senin dedign gibi index basmayı ogretecek ki bende yapym hep hackliyecegm sitelerde onu cagırmak zorunda kalmıym...

Yani kısacası ben " Web Site Hack " baslıgı altında bir sey bilmiorm, bu yüzden bana bunu ogretebilecek birini arıyorum bilmem anlatabıldımmı sorunumu kardesim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.