Web Siteden Toplu zıp/rar/pdf çekmek mümkün mü?

DISTURBEO

Yeni üye
12 Eyl 2012
9
1
Marmara
Merhaba arkadaşlar,
bir web sitesindeki rarları çekmek istiyorum bu mümkün mü?
bir kaç program buldum ama eksik çekiyor html index çekiyor ben sadece pdf ve rarları çekmek istiyorum.
dökümanları çekmek istediğim siteye premium üyeliğim var. Dosyaları çeken program üyeliğe girip çekmeli mi?

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
23
1,365
Merhaba,
Sitenin yazıldığı programlama dilini biliyorsanız(inceleden veya sayfa kaynağını görüntüle kısmından anlayabilirsiniz), incele kısmına gelip işinize yarayacak şeyi indirebilirsiniz. Eğer sitenin yazıldığı programlama dilinde yeterince iyi olmasanız da biraz zaman harcayarak istediğiniz veriye ulaşabilirsiniz. Lakin bu yöntem her sitede işe yaramaz ama benim şuan kullandığım sitelerin çoğunluğunda(ders siteleri) kullanabildim.

İyi Forumlar...

DISTURBEO

Yeni üye
12 Eyl 2012
9
1
Marmara
Merhaba,
Sitenin yazıldığı programlama dilini biliyorsanız(inceleden veya sayfa kaynağını görüntüle kısmından anlayabilirsiniz), incele kısmına gelip işinize yarayacak şeyi indirebilirsiniz. Eğer sitenin yazıldığı programlama dilinde yeterince iyi olmasanız da biraz zaman harcayarak istediğiniz veriye ulaşabilirsiniz. Lakin bu yöntem her sitede işe yaramaz ama benim şuan kullandığım sitelerin çoğunluğunda(ders siteleri) kullanabildim.

İyi Forumlar...
merhaba cevap eklediğiniz için teşekkür ederim;
hali hazırda o foruma premium üyeyim başlıklar altında istediğim dosyaları indirebiliyorum pdf ve rar dosyalarının boyutları da çok ufak, ben endüstriyel elektronik işi yapıyorum elektronik kartların şemaları bulunuyor ve yakında üyeliğim sonlanıyor. Malum kurun yükselmesi sebebi ile maliyet yükseldi üyeliğimi yenileyebileceğimi düşünmüyorum. Alt yapısının ne olduğunu bilmediğim forum sitesi mybb olabilir örnek. tüm başlıklardaki boardview, schematic pdf, gidi ufak boyuttaki dosyaları çekmek istiyorum.
birkaç program bulunuyor ama sitenin temasını çekiyor webcopy gibi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.