Web Sitem Üzerinden DOS Saldırısı Yapmak İstiyorum

Crazy Veled

Katılımcı Üye
6 Nis 2016
318
1
Aydın
Bi ara bir arkadaş paylaşmıştı... Stresser sitesi kurulumunu daha dün baktım vardı fakat bugün bulamıyorum benim niyetim şu
Siteme PHP script yükleyip stresserlar gibi saldırı yapmak istiyorum bunu yapabilir miyim veya stresser tarzı site kurabilir miyim

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Var, o işin üstadı xdebron... kırdığı sitelere script yüklüyordu, bu şekilde çok güçlü saldırılar yapıyordu...

Tamamen kendi sırrı olan şeyleri paylaşır mı bilmiyorum. Senin adını veriyorum ki "yine kimi başıma sardın?!" diye kızsın.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.