Web Site'me 'Geri Sayım Sayacı' Nasıl Kodlayabilirim?

trandey

Üye
1 May 2016
245
0
Merhaba bir site yapmam gerekiyor içerikleri örneğin ; a1b2c3 dosyali kod geri sayım 360 gün
A1b2c3 dosyası 3 gün kala bana mail gelmesini istiyorum ve bunun gibi binlerce kodlu dosya olucak ve geri sayımları ve bu panelime istediğim yetkilendirme yapabilmeleyim kullanici adı şifre ile

Moderatör tarafında düzenlendi:

SHUOLDERPEK

Yeni üye
11 Nis 2021
7
0
Cevap: Web site düzenleme

hocam hazır script bak google dan bir sürü ücretsiz var sonra FTP bilgilerinle Filezilla dan sitene aktar . Youtube da script siteye aktarma konulu birçok video var Kolay Gelsin.
Youtube videosu yardımcı olacaktır sana [ame]https://www.youtube.com/watch?v=djsyq81EJMo[/ame]

trandey

Üye
1 May 2016
245
0

sizlere söyle örnek veriyim panel icra takip dosyası olan avukatlar için bir panel olucak panelde örnek veriyim

1234 nolu dosya ve bu dosyayla ilgili birkaç bilgi olucak ve tarih olucak mesela bugun tarihi 14.04.2021 ve ornegin 5 gün oncesinden bu nolu dosya 5 gün kaldı gibi bir mail almak istiyorum bunun gibi binlerce dosya olucak panelde hazır scrpite bulamadım

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5

sizlere söyle örnek veriyim panel icra takip dosyası olan avukatlar için bir panel olucak panelde örnek veriyim

1234 nolu dosya ve bu dosyayla ilgili birkaç bilgi olucak ve tarih olucak mesela bugun tarihi 14.04.2021 ve ornegin 5 gün oncesinden bu nolu dosya 5 gün kaldı gibi bir mail almak istiyorum bunun gibi binlerce dosya olucak panelde hazır scrpite bulamadım

Onu şimdi ne ile yapmak istiyorsunuz. Php? Java? Javascript? C, C++ vb. çok fazla dil seçeneği var hocam nasıl bir sistem yapıyorsanız ona göre size yardımcı olmaya gayret gösterelim.

Hata aldıysanız kodunuzu atın çözelim.( fix )

[+] Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
2
48
SIFIR6

Hocam scripti amatör birisinin yazması pek mantıklı gelmedi çünkü avukat, dava v.s demişsiniz. İşi bilen bir arkadaşın güvenlik önlemlerini alarak yazması sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Webmaster formlarına göz atın derim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.