Web siteme kullanıcı arayüzü eklemek

bossclown

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
471
0
Bursa
Beyler ben bir web site kurmak istiyorum ama bu sitede en çok önem verdiğim husus Kayıt ol bölümü.

Siteye isteyenler kayıt olacak bu kayıt olanlardan benim onayladıklarımın kayıt işlemi aktifleşecek bir tür blog sayfası olacak ama üyeler de makaleler paylaşabilecek nasıl ypaabilirim ben çok uzun bir öğrenme yolumu bekliyor çok pahalıya mı patlar

Gerçekten bilenler vevaplarsa sevinirim

FreeeagLe

Yeni üye
19 Mar 2017
23
0
Bunnun için php bilgin olması lazım eğer bilmiyorsan yaptırabilirsin istersen araştır bak fiyat al bide bana özel mesaj atabilirsin belki yardımcı olabilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.