Web sitemi arama motorunda göremiyorum

JowarNey

Uzman üye
1 Nis 2013
1,117
10
Her masada Var
Merhaba arkadaşlar websitemi ismini yazınca arama motorlarında göremiyorum bunun için ne yapmalıyım fikri yada böyle bir konu varsa link atabilir Misiniz acaba?

8 Ocak 2017
56
9
Site haritası oluşturup Google'a ekleyin.
Robots.txt dosyası oluşturup sitenizin ana dizinine atın.
Sitenizin SSL sertifikası olmasına dikkat edin.
Sitenizin başlığı, anahtar kelimeleri ve açıklamasının olup olmadığını kontrol edin bu SEO için çok önemlidir. Google aramada buraya bakar.
Tüm bunları yaptıktan 1 veya 1 buçuk ay sonra siteniz Google'da çıkar.

Sitenizi bir de Yandex'te arayın bakalım orada çabuk çıkar.

JowarNey

Uzman üye
1 Nis 2013
1,117
10
Her masada Var
Site haritası oluşturup Google'a ekleyin.
Robots.txt dosyası oluşturup sitenizin ana dizinine atın.
Sitenizin SSL sertifikası olmasına dikkat edin.
Sitenizin başlığı, anahtar kelimeleri ve açıklamasının olup olmadığını kontrol edin bu SEO için çok önemlidir. Google aramada buraya bakar.
Tüm bunları yaptıktan 1 veya 1 buçuk ay sonra siteniz Google'da çıkar.

Sitenizi bir de Yandex'te arayın bakalım orada çabuk çıkar.
Sitemap ekledim robots.txt yok onu nasıl yapıcam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.