Web Sitesi Açma Hk.

ByZehirxx

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
595
0
Geldin
Öncelikle arkadaşlar hepinize hayırlı geceler diliyorum.Ben ByZehirxx
Sayın Hocalarım,Arkadaşlarım ben bir web sitesi açmak istiyorum.
Aklımda oldukça fikirler vardı örnek film sitesi açmaktı bununla ilgili ücretsiz bir bot bulamadım.
Blog sitesini ise tavsiye edenler çok oldu ama beceremeyeceğime kanaat getirdim ve hiç başlamadım.
Şunu demek istiyorum kısaca sağlam bir domain ve hosting olarak hangi siteyi önerirsiniz ve
ne sitesi açsam 3 ay bir süre içinde para kazanmaya başlarım.Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.