Web sitesi index basma

ahmet1468

Yeni üye
21 Tem 2013
12
0
İSTANBUL
OLMUYOR OMUYOR DELİRCEM THT DEKİ HERŞEYİ DENEDİM HAVİJ OLSUN ACUNETİX OLSUN SAFE3 OLSUN 260 TANE AÇIK BULDU ONEMLI OLANLAR TOPLAMDA 512 TANE AMA SİTE HACKLEYEMIYORUM KOLON SAYISINI BİR TÜRLÜ VERMİYOR VERMİYOR ALLLLLLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN CILDIRACAM KAFAYI YICEM OKUYA OKUYA KOR OLDUM AMA OLMUYOR GÜVENLİ SİSTEM YOK AMA OLMUYOR SİTENİN SQL AÇIĞI COK AMA VERMİYOR NEDEN NEDEN NEDEN LÜTFEN YARDIM BİLEN BİRİSİ :(:RpS_sneaky::RpS_sneaky::RpS_sneaky::RpS_sneaky::confused::confused::confused::confused:
hata hep bu Microsoft VBScript runtime error '800a0006'

Son düzenleme:

ahmet1468

Yeni üye
21 Tem 2013
12
0
İSTANBUL
Evet

Ancak sıkıntım söyle ben değeri kaç girsemde hata bahsettiğim gibi o hata gitmiyor taramaya göre açığı çok değilmi ? Sizce
İD DEĞERLİ LERİN HEPSİ BÖYLE UZUN /index.asp?Ref&Drm=3&e_id=306%20and%20sleep%282%29%20&SAYFA=%D8%A7%D8%AA%D8%B5%D9%84-%D8%A8%D9%86%D8%A7.html&Sirala=99&SyfPage=SiteProperties&x=1 HTTP/1.1

ahmet1468

Yeni üye
21 Tem 2013
12
0
İSTANBUL
HOCAM ŞİMDİ SAFE TARATIYORUM DAHA ÖNCEKİ SİTELERDE BÖYLE BİR SORUN OLMAMIŞTI AMA BUNDA BOYLE OLUYOR BENİM BU SİTEYE YOGUNLASMAM LAZIM BİRDE BU HATA VAR BİRAZ KAFANIZI ÜTÜLEDİM AMA :) sizce bu site index basılmazmı
Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005'
[MySQL][ODBC 3.51 Driver][mysqld-5.0.51a-24+lenny5]The used SELECT statements have a different number of columns
/index.asp, line 133

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.