Web sitesi kolon sayısı bulma

ahmet1468

Yeni üye
21 Tem 2013
12
0
İSTANBUL
Herkezden çok özür dilerim belki bunu buraya açmamda yasak ama kım gorurse yardımcı olabilirmi bir site var sonuna order+by+23 bunu 100 e kadar gitdim ama hata gitmedi sql açıklı bir site yardımcı olursanız sevinirim

Mustafa Akkaya

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,478
0
Ceres
Sayı olarak 1000 yaz daha sonra 500 daha sonra 100-50,25,14,7 taki hata gidene kadar hata gidince tekrar sayıları yukarı çık mesela 14'te hata gitti yukarı çık 15,16,17 17de hata verdi diyelim column sayısı 16'dır

ahmet1468

Yeni üye
21 Tem 2013
12
0
İSTANBUL
cevap

50000 bile yaptım hata gitmiyor resimde bu bi göz atarsan çok makbule geçer biyerde hatamı yapıyorum anlamadım :RpS_cursing::RpS_cursing: hep bu hatayı alıyorum linkte foto http://i.hizliresim.com/Y4mWN6.jpg

yok galiba bulamadım ?

Aasdasdasdasdsad - Hızlı Resim peki bu hatayı biliyormusunuz acaba

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80040e14'

[MySQL][ODBC 3.51 Driver][mysqld-5.0.51a-24+lenny5]You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

/SiteProperties.asp, line 43
birde ne yapsam bu haata geliyor hepsini uyguladım başka teknikte bulamadım

inan denedim bunu bir intikam olarak yapıyorum daha dogrusu olursa yapıcagım sql mapda baya bişeyler tarıyor sonda error diyo kalıyor istersen onunda fotosunu atabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Howaranq

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
284
0

Maalesef ama bilen biri çıkar mutlaka

[MySQL][ODBC 3.51 Driver][mysqld-5.0.51a-24+lenny5]You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

Sqlmap kullan istersen manuel yaptıgının otomatik versiyonu waf içinde scriptleri bulunmakta

Aldığın hatayı googledan aratabilirsin büyük ihtimal çözümü çıkar

hocam konuya açıklık getiricekmisniiz

hackermami01

Yeni üye
2 Ara 2022
4
1

E sen zaten içinden geçmişsin açıklı site bu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.