web tasarım dersleri flash anlatım

kagan_206

Yeni üye
23 May 2007
36
0
Adana
daha önce verildiyse özür dilerim. aynı anda 5 ders birden anlatılıyor. dreamweawer,frontpage,html, photoshop, flash hepsi bir arada mükemmel anlatım.yeni başlayanlara faydalı olacağına inanıyorum.
bu benim ilk paylaşımım
ayrıca elimde birçok görsel eğitim seti var zamanla hepsini paylaşacağım.
bi teşekkürü çok görmezseniz paylaşım şevkimiz kırılmaz.güle güle kullanın.
işte link;

https://tik.lat/t5PTv

jackal115

Yeni üye
6 Tem 2007
13
0
saolasın kardeşim eline ve emeğine salık çalışmalarının devamını dilerim kardeşim :D

erg.deneme

Yeni üye
20 Ağu 2007
1
0
Merhaba web sayfası yapmaya yeni başladım belkide size çok basit gelecek ama benim için şu anda sorun halinde duran bir derdim var ana sayfamı internette gezerken rastladıgım bir sayfaya benzer yapmak istiyorum ama benim anladıgım kadarıyla flashla yapılmıs olmasına ragmen ben bilgim yetmediğinden hiçbirsey yapamadım. Gördüğüm sayfa www.pmorganizasyon.com sanırım oldukca profesyonel bir firma tarafından hazırlanmış. Benim ricam böyle bir sayfayı nasıl olusturabilirim flasın hangi özelliği kullanılmış veya bunu kolayca yapabilcegim bir prograsm varmıdır. İlgilenen arkadaslarıma şimdiden çok tşk ler..

Khaan

Yeni üye
29 Eyl 2007
1
0
Merhaba web sayfası yapmaya yeni başladım belkide size çok basit gelecek ama benim için şu anda sorun halinde duran bir derdim var ana sayfamı internette gezerken rastladıgım bir sayfaya benzer yapmak istiyorum ama benim anladıgım kadarıyla flashla yapılmıs olmasına ragmen ben bilgim yetmediğinden hiçbirsey yapamadım. Gördüğüm sayfa www.pmorganizasyon.com sanırım oldukca profesyonel bir firma tarafından hazırlanmış. Benim ricam böyle bir sayfayı nasıl olusturabilirim flasın hangi özelliği kullanılmış veya bunu kolayca yapabilcegim bir prograsm varmıdır. İlgilenen arkadaslarıma şimdiden çok tşk ler..

Merhaba, yeni indiridim,.. hangi programla açmam gerekiyor, RAR i...?? ltf cevap

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.