Web Tasarım Firması

19 Tem 2014
152
0
Dünya
Arkadaşlar öncelikle hayırlı ramazanlar dilerim.

Ben bir Web tasarım ve Grafik tasarım firması kurdum. Kartvizit bastırdım vs vs. fakat web sitesi olmayan kişileri aradığımda hayır istemiyoruz veya düşünmüyoruz gibi yanıtlar alıyorum. Sizce neler yapmalıyım neleri değiştirmeliyim? Neler şirketin büyümesine yardımcı olur? Değerli görüşleriniz ve yorumlarınız benim için çok önemlidir. Lütfen yardımcı olunuz.

İyi Forumlar. Tekrardan Hayırlı Ramazanlar.

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Şirketinizin gelişmesi için hitap ettiği kişilere ulaştırmanız gereklidir. Bunun için en uygun ortamlardan biri reklam şirketleri arasında Google AdWords tam size göre reklam vererek daha çok kişiye şirketinizi ulaştırabilirsiniz.

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Bence herkesin yaptığı web sitelerini yaparak işi geliştiremezsiniz. Eğer bence ekibimiz varsa web konusunda insanlara fayda sağlayabilecek projeler geliştirin derim. Eğer maksadınız para ise ticari varlık bulunduran projeler yapın, böylece yatırımlar alabilir ve ürünlerle satış yapabilirsiniz.

13 Haz 2008
191
0
sahibinden.com üzerinden ilan verebilirsiniz. baya dönüş oluyor. fiyat olarak 99 TL den başlıyan fiyatlarla diye terimlerk ullanırsanız etkili olur yani taban bir fiyat belirleyin müşterinin isteklerine göre fiyat eklemeleri yaparsınız. ayrıca siteleri ne kadar uygun fiyt yaparsanız ilerde kar'ınız okadar artacaktır. çünkü site sahipleri sürekli sizden güncelleme veya ekleme isteyecekti bunlarda ek ücretlere tabi olacaktır.

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Hocam en basit yolu şudur. Türk insanı ayıptır söylemesi biraz paragöz insandır. Siz onlara soru yönelttiğinizde akıllarında beliren tek şey şu olacaktır "Şimdi ben bu işe girersem cebimden para gider". Ama onların zaaflarından yürüyeceksiniz. Diyeceksiniz ki "Site kurarsanız daha çok müşteri çekersiniz sipariş alırsınız bi eliniz kolunuz daha olmuş olur. Yani anlayacağınız daha çok para kazanır daha çok müşteri elde edersiniz." İnsanlar sizden bunu duymayı bekler. Onlara cebinizden para çıkacak demek yerine cebinize para girecek demeyi prensip edinirseniz satış yaparsınız diye düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.