WebAlanı+Alan adım var index basıyorum gözükmüyor yardım

J3raveHero

Üye
26 Haz 2014
96
0
Denizli
[ÇÖZÜLDÜ]WebAlanı+Alan adım var index basıyorum gözükmüyor yardım

Merhaba ben Nitradodan Domain ve WebAlanı aldım ftp ile bağlandığımda birtane boş klasör,bir index dosyası ve birde değişik bi dosya vardı sildim hepsini denemek için rastgele bir index attım çalışan ancak sitede hiçbir değişiklik yok yardımcı olabilicek varmı bu işlerde yeniyim.

site şu an böyle : nitrado.net - your gameserver provider

Son düzenleme:

Cutekatil

Üye
31 Ara 2014
180
0
1-index.html olarak kaydet olmuyorsa 2.ci yöntemi yap
2-index.php olarak kaydet buda olmassa 3.cü yöntemi yap
3-header.php son çare bu kardesim buda olmassa gizli html vardır index basılmasın diye sunucuya saklamışlardır belki

J3raveHero

Üye
26 Haz 2014
96
0
Denizli
1-index.html olarak kaydet olmuyorsa 2.ci yöntemi yap
2-index.php olarak kaydet buda olmassa 3.cü yöntemi yap
3-header.php son çare bu kardesim buda olmassa gizli html vardır index basılmasın diye sunucuya saklamışlardır belki

Malesef olmadı ancak tekrar bir webalanı aldım bu sefer bozmadan yapmayı deneyeceğim silmeyeceğim dosyaları bakayım ne olacak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.