Webcam sorunu A4TECH

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gollem343

Yeni üye
23 Kas 2010
37
0
Öncelikle cümleten selamun aleykum. Benim A4TECH PK-635 K Webcam var. Dün sorunsuz çalışıyordu, kendi yazılımında da MSN'de de sorunsuz görüntü veriyordu. Lakin bugün şöyle birşey oldu. Hiçbir şekilde görüntü vermiyor. Kendi yazılımını açıyorum hata veriyor. Aygıt yöneticisinden kaldırdım, çıkarıp baştan taktım. 40 yıllık "A4TECH" oldu size "Vimicro USB 2.0 PC Camera (Venus)". Zira takınca "Vimicro USB 2.0 PC Camera (Venus)" olarak görünüyor bizim "A4TECH" Anlamıyorum, delirmek üzereyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Edit:
İşletim Sistemi Adı Microsoft Windows 7 Ultimate
Sürüm 6.1.7601 Service Pack 1 Derleme 7601
Diğer İşletim Sistemi Açıklaması Kullanılamıyor
İşletim Sistemi Üreticisi Microsoft Corporation
Sistem Üreticisi Gigabyte Tecohnology Co., Ltd.
Sistem Türü x64-based PC
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-2300 CPU @ 2.80GHz, 3101 Mhz, 4 Çekirdek, 4 Mantıksal İşlemci
BIOS Sürümü/Tarihi American Megatrends Inc. F5, 15.12.2011
SMBIOS Sürümü 2.7
Yüklü Fiziksel Bellek (RAM) 8,00 GB
Toplam Fiziksel Bellek 7,96 GB
Kullanılabilir Fiziksel Bellek 6,53 GB
Toplam Sanal Bellek 15,9 GB
Kullanılabilir Sanal Bellek 14,2 GB
Disk Belleği Dosyası Alanı 7,96 GB
Grafik kartı AMD Radeon HD 6570

Son düzenleme:

gollem343

Yeni üye
23 Kas 2010
37
0
İşletim Sistemi Adı Microsoft Windows 7 Ultimate
Sürüm 6.1.7601 Service Pack 1 Derleme 7601
Diğer İşletim Sistemi Açıklaması Kullanılamıyor
İşletim Sistemi Üreticisi Microsoft Corporation
Sistem Üreticisi Gigabyte Tecohnology Co., Ltd.
Sistem Türü x64-based PC
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-2300 CPU @ 2.80GHz, 3101 Mhz, 4 Çekirdek, 4 Mantıksal İşlemci
BIOS Sürümü/Tarihi American Megatrends Inc. F5, 15.12.2011
SMBIOS Sürümü 2.7
Yüklü Fiziksel Bellek (RAM) 8,00 GB
Toplam Fiziksel Bellek 7,96 GB
Kullanılabilir Fiziksel Bellek 6,53 GB
Toplam Sanal Bellek 15,9 GB
Kullanılabilir Sanal Bellek 14,2 GB
Disk Belleği Dosyası Alanı 7,96 GB

ahteam

Katılımcı Üye
11 Ağu 2012
280
0
A4Tech bendede pc ye conncet edende vimicro gosterir,cam in ozunun diski varsa driever lerin bide ozunun programin yeniden pc ye yukle duzelecey.mendede bele olurdu

gollem343

Yeni üye
23 Kas 2010
37
0
A4Tech bendede pc ye conncet edende vimicro gosterir,cam in ozunun diski varsa driever lerin bide ozunun programin yeniden pc ye yukle duzelecey.mendede bele olurdu

Yükledim, fakat sorun düzelmedi. Tekrar tekrar kaldırdım, tekrar tekrar yükledim yine düzelmedi. Format attım, yine düzelmedi. Kafayı yiyecem.

ahteam

Katılımcı Üye
11 Ağu 2012
280
0
mende de bu deq A4tech di ele olurdu bir aralar ancaq daha olmur,isteyirsen diskin copyasin sene gonderim birde mendeki versiya ile prob ele

ahteam

Katılımcı Üye
11 Ağu 2012
280
0
mende is yoldaslarimda da bu problem olmusdu mendeki de orjinal cd di men onlara kopyasin vermisdim duzelmisdi,209 meqabaytlik bir fayl toplusudu.o zaman ozun arasdir gor nedendi,baska bir portla yoxla,eger basqa cam programi varsa onu sil.kolay gelsin

gollem343

Yeni üye
23 Kas 2010
37
0
Driverle alakalı birşey değil. Öyle olsaydı kurmaya gerek kalmadan MSN'de cam açılırdı zaten. Takınca windows 7 otomatik yüklüyor aygıt sürücüsünü zaten. Sonra da MSN'de cam açılıyordu. Ama şimdi olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.