Webcam

17 Ağu 2007
158
0
camersoft_webcam_capture_internet_chat_tools-100874.jpeg

Camersoft Webcam Yakalama Freeware AVI video dosyaları içine kamerası kayıt olabilir güçlü ve profesyonel bir web kamerası kayıt yazılımı, ve Windows Media Player veya ne zaman ücretsiz webcam kaydedici de bir web kamerası olarak işe yarayabilir want.This diğer video oynatıcılar ile bilgisayarınızda tekrar onları olabilir monitör ya da evinizde veya ******nuzun izlemek için gözetim aracı web kamerası. Buna ek olarak, Camersoft Webcam Capture tamamen ücretsiz bir yazılımdır ve herhangi bir ödeme yapmadan kullanmak indirmek olabilir.

Ana Özellikler:
(1) Çok kamerası kayıt kolay
Bu ücretsiz web kamerası aracı yakalamak için bile, çok basit ve dostu arayüzü ile kullanımı kolaydır
PC yazılımı ile bilgi sahibi olmayan yeni başlayanlar.
Zaman web kamerası yakalama programı başlatma, otomatik olarak bağlı web kamerası tespit olabilir
PC ve anında webcam görüntü gösterir. Ve sadece "Kayıt" yaşamaya düğmesine tıklayın
kayıt ve kendi dijital video filmlerinin tadını.
(2) Destek fotoğrafını çekmek
Webcam recorder Snapshot fonksiyonu sağlamak, bir web kamerası görüntü BMP dosyaları olarak andsave yakalayabilecek.
(3) bir webcam monitör, webcam gözetim, ev gözetim olarak çalışmaya Verebilir
(4) Windows 7/Vista, Windows XP, Windows 2000/2003/NT Destek

https://tik.lat/YageH
ruzgarvesis1978

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.