WebGramb ınstagram takipçi scripti YAYINDA / mehmeteyhz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yeterki784

Üye
14 Ocak 2018
106
14
Fethiye
Kardesim ben post kasma derdinde değilim kendim localhostta kurdum ve denedim bütün userleri atti arkadaşın sitesinde de gönderdi bütün userleri

valisto

Üye
16 Haz 2014
217
1
scripte hiç bir sorun yoktur sizin hostinginizle alakalı büyük ihtimalle yoncu de 0 sıkıntı ama msm de admin panel ve user loginde sıkıntı vardı yoncu geçtim düzeldi hostingle alakalı yani

farlo54

Yeni üye
19 Tem 2007
3
0
Sakarya
Benimde 2 adet problemim var.

1. Login sorunu yapışıyorum. (Challenge düşüyor hesap)
2. Sorunum ise panele girdiğimde Kullanıcıyı bul dediğim zaman Beklenmedik hata! uyarısını alıyorum. Hikaye getir dediğim zamanda benzer bir hata Bir hata oluştu çıkıyor.

2. Problem aktif kullanıcı olmadığı için olabilir diye düşünüyorum. Fakat 1. için ne yapmam lazım aynı hesabı bir kaç sitede kullanabiliyorum sorun olmadan giriş yapabiliyor sistemlere

dlae45bjk

Üye
19 Ağu 2017
221
0
Samsun

2. Sorunum ise panele girdiğimde Kullanıcıyı bul dediğim zaman Beklenmedik hata! uyarısını alıyorum. Hikaye getir dediğim zamanda benzer bir hata Bir hata oluştu çıkıyor.

2. Problem aktif kullanıcı olmadığı için olabilir diye düşünüyorum. Fakat 1. için ne yapmam lazım aynı hesabı bir kaç sitede kullanabiliyorum sorun olmadan giriş yapabiliyor sistemlere

2. Hata sebebi sistem'de aktif kullanıcı olmadığı içindir.

1. Hata sebebi herşey'den dolayı olabilir hosting, instagram veya hesap vs sorun yaratıyor olabilir,
yeni gelecek güncelleme'de proxy ekleme paneli olcak proxy ile o sorun düzelebilir bir sonra ki uptade yi bekleyin...

certu3

Uzman üye
30 Tem 2017
1,901
0
SMSMOBİLONAY

sorunlar panelde user olmadığı için

hostingden katlanıyor olabilir Challenge

yeterki784

Üye
14 Ocak 2018
106
14
Fethiye
Eline sağlık güzel kodlamıssın ama ben açık kapansın diye yazdım buraya ilerde instaweb i geciceginide inanıyorum bu script

farlo54

Yeni üye
19 Tem 2007
3
0
Sakarya
Arkadaşlar şöyle bir sorun dikkatimi çekti sitede suan 2 hesap var 1 aktif diğeri pasif, Admin panelinde takipçi göndermek için aramaya yaptım herhangi bir sonuç gelmedi hata verdi sonradan pasif olan hesabı sildim tekrar arama yaptım bu sefer kullanıcıyı buldu. Sizlerde de aynı sorun var mı kontrol ettiniz mi?

Kullanıcıyı buluyor fakat 1 aktif kullanıcı olmasına rağmen bende takipçi ve beğeni göndermedi. Yorum gönderme ve hikaye görüntüleme sorunsuz çalışıyor. :yo

Bu arada arkadaşlar yeni hesap oluşturunca sorunsuz giriş yapabildim sanırım diğer hesapta bir sorun var.

Arkadaşlar amacım scripti kötülemek değil kesinlikle yanlış anlaşılmasın. Bende bu tür hatalar oluştu belki sadece ben yaşıyor olabilirim genel bir sorunsa düzeltilmesi amacıyla yazıyorum.

Son düzenleme:

dlae45bjk

Üye
19 Ağu 2017
221
0
Samsun
Arkadaşlar şöyle bir sorun dikkatimi çekti sitede suan 2 hesap var 1 aktif diğeri pasif, Admin panelinde takipçi göndermek için aramaya yaptım herhangi bir sonuç gelmedi hata verdi sonradan pasif olan hesabı sildim tekrar arama yaptım bu sefer kullanıcıyı buldu. Sizlerde de aynı sorun var mı kontrol ettiniz mi?

Kullanıcıyı buluyor fakat 1 aktif kullanıcı olmasına rağmen bende takipçi ve beğeni göndermedi. Yorum gönderme ve hikaye görüntüleme sorunsuz çalışıyor. :yo

Bu arada arkadaşlar yeni hesap oluşturunca sorunsuz giriş yapabildim sanırım diğer hesapta bir sorun var.

Arkadaşlar amacım scripti kötülemek değil kesinlikle yanlış anlaşılmasın. Bende bu tür hatalar oluştu belki sadece ben yaşıyor olabilirim genel bir sorunsa düzeltilmesi amacıyla yazıyorum.

Merhaba belirttiğiniz sorunun cevabı; Gönderdiğiniz takipci ve beğeni işlemlerin'de hesap bot ise hesabı kapatıyor ama numara onayı yapılmış hesap ise gönderildi dese'de göndermiyor bunlar instagram'dan kaynaklanan sorunlardır, bir sonra ki güncellemeler'de düzeltileceğini umuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.