Webhack Programlar

ultragss

Yeni üye
1 Kas 2006
27
0
Yok Böle Bi Webhack Programlar

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar sizler için tamamen kendi emegim olan bu web hack programlarını bu linke topladım bu programlar sayesinde cökertemeyeceginiz site kalmıcak bundan eminim peki nasıl kullancam bunları dersseniz ben onuda sizin için arastırıp buldum hepsinin acıklaması war içinde size simdiden iyi hackler

Not : Tamamen kendi emegimdir...

Içindekiler:

1-) Azrail-Tools4

2-) GavurSAVAR-Beta1

3-) Yamultucu

4-) Denyo-Beta

5-) Zehir

6-) WarTool

7-) Sprut

8 ) iis5davScan-xploit

9-) Anti-Rus

10-) Hide IP Platinum v2 (ip gizleme için)

http://rapidshare.de/files/17014259/...pimp_.rar.html

umarım işe yarar

by memur

Yeni üye
7 Tem 2007
6
0
linki verirken linkin altına başka bir forumun linkini de yazmış... zaten eski bir link imiş... link ölmüş ama adam da reklam yapmış... verdiği linkin üzerine geldiğinizde hangi forumun adresini vermiş olduğunu görürsünüz...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.