Webmaster olup para kazanılabilir mi ?

Brokropro110

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
408
2
Html css javascript php vs bilsem böyle sağlam bir şekilde, bu yolda para kazanılabilir mi ?
Detaylı bir açıklama yaparsanız sevinirim...

Son düzenleme:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
webmaster iş imkanı diye google da bir arat bence güzel sonuçlar çıkıyor ve sen işini cidden hakkıyla yaparsan güzel kazancın olur

https://www.yenibiris.com/webmaster-is-ilanlari

hadi bol kazançlar;

s-2b2fa9b81c11b498da02b2ccb0aba4ceda4019bd.gif

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
webmaster olup para kazanılailir fakat sen kazanabilecek misn, webmaster olabilecek misin asıl sorulması gereken soru bu olmalıdır. html javascript css php dillerinin yanında veritabanı için mysql komutları bilmen lazım. Bu da ortalama düzenli ve verimli bir şekilde çalışılması halinde 1 yılını alır. Webmaster bunu bilenlere denmiyor tabi. O zamanla olan bir şeydir. tabi hiçbir zaman öğrendiklerinle de kalmayacaksın. Öğrenmeye başladıkça bootstrap jquery laravel symfony codeigniter gibi işini kolaylaştıran kütüphane ve frameworkları da göreceksin. Şimdi sorman gereken şu, istikrarla çalışıp çabalayabilir misin?

Brokropro110

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
408
2
webmaster olup para kazanılailir fakat sen kazanabilecek misn, webmaster olabilecek misin asıl sorulması gereken soru bu olmalıdır. html javascript css php dillerinin yanında veritabanı için mysql komutları bilmen lazım. Bu da ortalama düzenli ve verimli bir şekilde çalışılması halinde 1 yılını alır. Webmaster bunu bilenlere denmiyor tabi. O zamanla olan bir şeydir. tabi hiçbir zaman öğrendiklerinle de kalmayacaksın. Öğrenmeye başladıkça bootstrap jquery laravel symfony codeigniter gibi işini kolaylaştıran kütüphane ve frameworkları da göreceksin. Şimdi sorman gereken şu, istikrarla çalışıp çabalayabilir misin?

Benim sağım solum belli olmaz bu benim hayatimda her sey icin gecerlidir...
Bu soruyu sormamdaki sebep benim aklima internetten cihat etme gibi bir fikir geldi bir yandan ilim bir yandan kodlamayla bir cok insana bilgi paylasabilirim dedim ne de olsa teknolojiden faydalanmak gerek dedim :)
Fakat dedigim gibi benim sagim solum belli degil bu donemlerde... en azindan aklima bu secenek geldiginde hem cihat icin uygun oldugu hem de meslek olarak edinirsem daha da imkan bulabilir miyim diye kafamda takilan sorulari kaldirmak adina bu soruyu sordum ...
Ve ister kodlama olsun ister namaz olsun ister baska bir sey olsun zaten hayirli bir seyse nefsinle bir savasin oluyor ve yine anan agliyor zaten... her neyse kisacasi kafamdan hele bi bu sorudan kurtulayim dedim...
Cevap veren herkese teşekkür ederim az çok anladım ve kafama yattı gibi bu cepte kalsın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.