WebSite Auditor 2.10.5

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
Kod:
[B]SEO [/B]uzmanı bir ekibin ürünü olan [URL="http://www.tamindir.com/program/21210/WebSite_Auditor.htm"][U][FONT=Arial][COLOR=#0033cc]WebSite Auditor[/COLOR][/FONT][/U][/URL] (SEO Analiz Programı) arama motoru optimizasyonu (SEO) için pek çok işlevsel özellik sunuyor. Site analizini çok kısa sürede yapan yazılım, sitenin her sayfası için detaylı raporlamalar yapabiliyor. Program sadece [B]analiz [/B]yapmakla kalmıyor, bu analizler üzerinden yapılması gerekenleri de önerilerle kullanıcıya sunuyor. Örneğin her sayfanın ayrı ayrı [B]page rank [/B]değerleri listelenerek düşük değerli sayfalarda yapılması gerekenler görüntülenebilir. Bilinen tüm arama motorlarının seveceği bir site yaratmak için ihtiyaç duyulan tüm temel gereksinimler de program kullanıcılarına sunuluyor. Sitedeki [B]hatalı linkler, kopya içerikler, uzun veya kısa **** açıklamaları, HTML hataları, arama motorları[/B]nın indekslemediği sayfalarlisteler halinde önünüze dökülüyor. WebSite Auditor adım adım hataların düzeltilmesiyle sitenizin arama motorlarında yükselişini temin ediyor.

Arama motorlarında belirlediğiniz [B]anahtar kelimeler[/B]de rakiplerinizi geçemiyorsanız program yine size yardımcı olacaktır. Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde önünüzde olan internet sitelerini analiz eden WebSite Auditor, rakiplerinizin size göre artılarını görmenizi sağlayarak yapılması gerekenler hakkında yine yol gösterici görevi üstleniyor. Programı profesyonel SEO uzmanları veya internet sitesini kişisel çabalarıyla yükseltmeye çalışan her düzey kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Programın [B]raporlar[/B]ı ise profesyonel sunumlarda dahi yararlanabileceğiniz kadar kapsamlı.

WebSite Auditor ndir Download
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.