Websitesi açtım fikir verir misiniz?

jagged

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,432
0
C:\
Moderatör tarafında düzenlendi:

ketaponn

Yeni üye
25 Nis 2014
22
0
kardeşim ilk önce bir domain ve hosting al . Sonra tavsiyemdir tamamen kişisel görüşüm Wordpress sistemini ftp yardımıyla hostingine yolla bu adımları izlersen eminim şuanki halinden daha iyi yerlere gelir .Önemli bir konu tema . Hazır tema kullanmanı tavsiye etmem biliyosan CSS kendin kodla bilmiyosan psd. olarak çizimini yapıp bi codera ver kodlasın bu şekilde çok çok güzel temalar yaptırabilir yapabilirsin bu sayede siten gözede hitap eder ve artı puan olarak sana geri döner . Ayrıca sitende açık arama programlarıyla açıkları aratabilirsin forumda birçok program mevcut.

jagged

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,432
0
kardeşim ilk önce bir domain ve hosting al . Sonra tavsiyemdir tamamen kişisel görüşüm Wordpress sistemini ftp yardımıyla hostingine yolla bu adımları izlersen eminim şuanki halinden daha iyi yerlere gelir .Önemli bir konu tema . Hazır tema kullanmanı tavsiye etmem biliyosan CSS kendin kodla bilmiyosan psd. olarak çizimini yapıp bi codera ver kodlasın bu şekilde çok çok güzel temalar yaptırabilir yapabilirsin bu sayede siten gözede hitap eder ve artı puan olarak sana geri döner . Ayrıca sitende açık arama programlarıyla açıkları aratabilirsin forumda birçok program mevcut.
Cok tesekkürler yorumların ve önerilerin icin. Ama domain konusunda ilk amator baslayip sonradan yükselmek istiyorum tema konusundaysa wix editor dan sadece editledim dediğin gibi kodlamayı bilmiyorum. Kendimi geliştirmem lazım bu yüzden yorum bekliyorum dediğim gibi; açık konusuna da gelirsek en net cevap senden geldi.:yo

ketaponn

Yeni üye
25 Nis 2014
22
0
Kendini geliştirmek istiyorsan bence ilk HTML dilini sonra CSS dilini öğren daha sonra CSS bir temayı Wordpress'e giydirmeyi öğrenerek wordpress teması yaparakda para kazanabilir hemde kendi işini görürsün . HTML veya CSS öğrenmekde çok zor birşey değil sadece gayret göstermen gerekiyor . Daha sormak istediğin birşey varsa burdan sor elimden geldiğince seni aydınlatmaya çalışırım .

jagged

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,432
0
Kendini geliştirmek istiyorsan bence ilk HTML dilini sonra CSS dilini öğren daha sonra CSS bir temayı Wordpress'e giydirmeyi öğrenerek wordpress teması yaparakda para kazanabilir hemde kendi işini görürsün . HTML veya CSS öğrenmekde çok zor birşey değil sadece gayret göstermen gerekiyor . Daha sormak istediğin birşey varsa burdan sor elimden geldiğince seni aydınlatmaya çalışırım .
Dediklerini yapmaya calisacagım her sey icin cok tesekkürler, hayırlı geceler :mml

b4r4n1071

Uzman üye
3 Ocak 2012
1,548
3
Malazgirt
Beyler ben bi websitesi açtım kurumsal pazarlama türünden. Kesinlikle reklam yapmıyorum ve zaten daha yapım aşamasında ürünler felan yok yanlış anlaşılmasın modlar tarafından. Sitenin yapabildiğim hali bu sizin önerileriniz, eleştirileriniz ve görüşleriniz benim icin cok önemli lütfen yardımcı olun.

siteye gitmek icin tıkla
:RpS_wink:

Ellerine sağlık bende reklamcıyım banada böyle site lazım aslında :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.