Websitesi ile erişim açma

DNqR1

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
368
0
Cyber-Dünya'
Öncelikle Merhabalar,
Şöyle bir sorunum var; Youtube'a giremeyen bir bilgisayarın youtube'a girebilmesi için başka bir site açıp sitenin kendisini youtube'a yönlendirip bahsi geçen pc ile yönlendiren siteye girip youtube'a dolaylı erişim sağlayabilir miyim? burada verdiğim sorunumun bir örneği. Engellenmiş siteler var ve hiç bir şekilde erişilemiyor acaba bir yolu var mıdır ya da ayrı olarak bir öneriniz ?

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Vpn,proxy muhtemelen denemişsindir. Site dns olarak engellenmişse dediğin şekilde içeriğine erişemezsin dostum. Çözüm olarak vpn işe yarıyor genelde.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Öncelikle Merhabalar,
Şöyle bir sorunum var; Youtube'a giremeyen bir bilgisayarın youtube'a girebilmesi için başka bir site açıp sitenin kendisini youtube'a yönlendirip bahsi geçen pc ile yönlendiren siteye girip youtube'a dolaylı erişim sağlayabilir miyim? burada verdiğim sorunumun bir örneği. Engellenmiş siteler var ve hiç bir şekilde erişilemiyor acaba bir yolu var mıdır ya da ayrı olarak bir öneriniz ?

Dediğiniz şekilde yinede girmeyecektir. Fakat şu şekilde olabilr belki tunnel scriptleri mevcut onlardan biri kurarsanız belki girme ihtimali olabilir diye düşünüyorum.

DNqR1

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
368
0
Cyber-Dünya'
Aslında kafamda olan mantık şu; düşünün ki giremediğiniz sitelere başka bir bilgisayara tw ile bağlanarak o bilgisayardan giriyorsunuz fakat sonuç olarak erişim sağlıyor ve işinizi görüyorsunuz, bu tarz bir site yapılabilir mi? ya da bunun için tw harici bir çözüm var mı ?

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Aslında kafamda olan mantık şu; düşünün ki giremediğiniz sitelere başka bir bilgisayara tw ile bağlanarak o bilgisayardan giriyorsunuz fakat sonuç olarak erişim sağlıyor ve işinizi görüyorsunuz, bu tarz bir site yapılabilir mi? ya da bunun için tw harici bir çözüm var mı ?

Dediğim sistem onu sağliyor zaten :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.