Webviev uygulama yapma ( kodsuz )

DarkSaga72

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
253
0
Beyler sorunum şu ;

bloğumun uygulamasını yapıp admobtan reklam koymak istiyorum.
Ancak hiç kod bilgim yok ve bu işlemi yani admobtan reklam koyma işini uygulamayı playstoreda yayınlamadan yapabilirmiyim?
(apk olarak dağıtacam )

DarkSaga72

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
253
0

FreeD00M

Yeni üye
5 Ağu 2019
4
0
Merhabalar, yeni alınan karar ile artık AdMob reklamları sadece Play Store veya AppStorede yayınlanan uygulamalara eklenebiliyor. Onun yerine StartApp kullanabilirsiniz.

dikmenofficial

Yeni üye
9 Şub 2019
13
0
Sakarya
https://www.kodular.io
Bu site size fazlasıyla yardımcı olacaktır.
Kodsuz işe yarar uygulamalar yapabilirsiniz.
Ben şuan kendime tarayıcı , wallpaper uygulaması, hesap makinesi ve köstebek yakalama oyunu yaptım.

https://www.youtube.com/watch? v=dRTldBNWU_w
Kendi sitenize ait uygulamayı bu videodakinden biraz daha gelişmiş yapmak için özel mesaj atarsanız yardımcı olabilirim.

Evet bu sitede bende yapmıştım webviev uygulaması yalnız ADS ekliyemedim.

:(

DarkSaga72

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
253
0
Evet bu sitede bende yapmıştım webviev uygulaması yalnız ADS ekliyemedim.

:(

Ben ekledim ama reklam gözükmüyor.
ADMOB kendi sayfasında şöyle diyor ( Ödemeler Kısmında ) ;

Ödeme ayrıntılarınızı girin
AdMob'un reklamlarınızı yayınlayabilmesi için bu bilgiler gereklidir diyor

fakat bu yazının altında istenen URL bu sunucuda bulunamadı diyor bir çözümü var mı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.