Wednesday Dizisi -Yorumsuz- Yorumlar

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,552
839
Semerkant
Tek cümleyle dehşet içerir.

"Sanırım burayı seveceğim."

"The only person who gets to torture my brother is me."

wednesday-netflix-122022-3-47052f35abb2497b85ea10fda48d741f.jpg

Sohbet gibi konu olacaktır. Fikir belirtmekten kaçınmayın.

Fragmanı hep ilgimi çekmiştir. Kan ve cinayete resmi boyut kazandırmak gibisinden. Ya da havuza pirana atmak gibi evcil hayvan yemlemek? Magazin içeriği gibi konular ilgimi çekmiyor ama vahşet ve dehşet içeren şeyler örn. savaşlar hep ilgimi çekmiştir. Sevdiğim bir hocamın da beğenisi olan popüler kültür dizisini izlemiş bulundum.

Yorumlarım

Gizemlerin çözülmesi sıradan bir dedektiflik romanı gibi en sonda oluyor. Wednesday'in ilk bölümlerde çuvallaması beni memnun etse de son bölümde bir an da her şeyin çözüme ulaşması ip yumağı gibi mantıksız.

Bianca-Barclay-and-her-mother-Gabrielle-in-Wednesday-series.jpg

Bianca'nın annesine yardım kısmı gösterildi ve çekildi, 2. sezona işaretse biraz makul olabilir ama hava da kaldı.

W6qEKjfQJZ6z9w7XMio8YM.png

Joseph Crackstone'u öldüren bir yerde Wednesday'in babasının soyundan biriydi. Diğer yerde ise Goody denildi ben mi anladım?

7. Bölümde amcası gelir ve ona büyük yardımda bulunur, neyle savaştığı konusunda. Ah hadi ama. Daha iyisi lazım.

8. Bölüm çok yapmacık geldi. Big BOSS geliyor ve 5 dakika sonra afk? Hevesim kursağımda kalmış olabilir, onu çağırmak -Wednesday'in elinden kan alındığı sahne- bile daha uzun sürmüştü. Duman, karanlık ve elektrik. Pekala biraz büyülü olmasını sağlamış ama efekt olmalıydı.

Goody-Addams-in-Wednesday-Episode-3.jpg

Orta Çağ'da cadı denilen veya içine şeytan girmiş denilen akıl hastaları yakılırdı. Buraya farklı bir bakış getirmişler, Goody Çarmıhta yakılsaydı da olurdu ama :)

İnce Espri?

dfjf06l-50878896-6c60-4252-80f0-13190de9ab2c.jpg

Çekimleri Romanya'da yapılan dizinin bir kısmında "Enid"e annesi kuzenlerin balkan ormanında Ay'a ulumayı, gerçek kurt adam olmayı öğrendi demişti. O da teknik olarak Balkan Ormanlarında bunu öğrendi :D

2. Sezon ile İlgili

Bu tarz bir içeriğe sahip olarak fazla iyi sonla bitti. Daha kötü bir sonla bitirmeleri lazım.

Haberler ve daha fazlası: Login • Instagram

Konu hakkında: Açıkçası politik, apotilik, anarşist ve n*zizim hakkında konuşabileceğim insanlar ya tatilde ya da burada değiller. Fikir belirtin, konu öksüz kalmasın .

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,661
1,517
🔱
Şu popüler kültür köleleri yüzünden bazı şeyler gerçekten de güzel ise anında mahvediyor. Keşke cringe dolu kitle olmasaydı da izleyebilseydim. Eline sağlık.

Son düzenleme:

Fełix

Katılımcı Üye
7 Ocak 2023
361
214
NightmareTales
Tek cümleyle dehşet içerir.

"Sanırım burayı seveceğim."

"The only person who gets to torture my brother is me."

wednesday-netflix-122022-3-47052f35abb2497b85ea10fda48d741f.jpg

Sohbet gibi konu olacaktır. Fikir belirtmekten kaçınmayın.

Fragmanı hep ilgimi çekmiştir. Kan ve cinayete resmi boyut kazandırmak gibisinden. Ya da havuza pirana atmak gibi evcil hayvan yemlemek? Magazin içeriği gibi konular ilgimi çekmiyor ama vahşet ve dehşet içeren şeyler örn. savaşlar hep ilgimi çekmiştir. Sevdiğim bir hocamın da beğenisi olan popüler kültür dizisini izlemiş bulundum.

Yorumlarım

Gizemlerin çözülmesi sıradan bir dedektiflik romanı gibi en sonda oluyor. Wednesday'in ilk bölümlerde çuvallaması beni memnun etse de son bölümde bir an da her şeyin çözüme ulaşması ip yumağı gibi mantıksız.

Bianca-Barclay-and-her-mother-Gabrielle-in-Wednesday-series.jpg

Bianca'nın annesine yardım kısmı gösterildi ve çekildi, 2. sezona işaretse biraz makul olabilir ama hava da kaldı.

W6qEKjfQJZ6z9w7XMio8YM.png

Joseph Crackstone'u öldüren bir yerde Wednesday'in babasının soyundan biriydi. Diğer yerde ise Goody denildi ben mi anladım?

7. Bölümde amcası gelir ve ona büyük yardımda bulunur, neyle savaştığı konusunda. Ah hadi ama. Daha iyisi lazım.

8. Bölüm çok yapmacık geldi. Big BOSS geliyor ve 5 dakika sonra afk? Hevesim kursağımda kalmış olabilir, onu çağırmak -Wednesday'in elinden kan alındığı sahne- bile daha uzun sürmüştü. Duman, karanlık ve elektrik. Pekala biraz büyülü olmasını sağlamış ama efekt olmalıydı.

Goody-Addams-in-Wednesday-Episode-3.jpg

Orta Çağ'da cadı denilen veya içine şeytan girmiş denilen akıl hastaları yakılırdı. Buraya farklı bir bakış getirmişler, Goody Çarmıhta yakılsaydı da olurdu ama :)

İnce Espri?

dfjf06l-50878896-6c60-4252-80f0-13190de9ab2c.jpg

Çekimleri Romanya'da yapılan dizinin bir kısmında "Enid"e annesi kuzenlerin balkan ormanında Ay'a ulumayı, gerçek kurt adam olmayı öğrendi demişti. O da teknik olarak Balkan Ormanlarında bunu öğrendi :D

2. Sezon ile İlgili

Bu tarz bir içeriğe sahip olarak fazla iyi sonla bitti. Daha kötü bir sonla bitirmeleri lazım.

Haberler ve daha fazlası: Login • Instagram

Konu hakkında: Açıkçası politik, apotilik, anarşist ve n*zizim hakkında konuşabileceğim insanlar ya tatilde ya da burada değiller. Fikir belirtin, konu öksüz kalmasın .
Hoş bir dizi ama kendini wednesday sanıp ego yapan garip bir kitlesi var, iğrenç kitle insanı diziden soğutuyor. Onun dışında harika, Enid favori karakter :D`

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,552
839
Semerkant
Hoş bir dizi ama kendini wednesday sanıp ego yapan garip bir kitlesi var, iğrenç kitle insanı diziden soğutuyor. Onun dışında harika, Enid favori karakter :D`
İnit, initialize derken Enid diye olması beni biraz şoka uğramış olsa da Türkçe sesi çok tatlı ve renk kişiliği hoş. Maybel gibi.

Şu kitleye ben denk gelemedim yahu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.