WEP-WPA Python Desteğiyle Kırın

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
wep & wpa crackleri şifre kırım ve saldırıları hakkında bir dökümanla daha sizlerle paylaşmak istedim
kodlarla sıkılan yada anlamayan için bulunmaz kaftan nitelikte...illaki saldırı amaçlı vermiyorum...bilginiz olsun..hemen konumuza geçelim

BUNU NETTE .PY UZANTILILAR...PYTHON UZANTISIDIR..

İndirmek için tıklayınız

2a9a7bl.jpg

hemen shell satırımıza yazıyoruz

Kod:
python wpa.py-
şimdi resimden başlıyalım...
ralink kart ara yüzünüz modeli chipseti falandır...
ikinci kısım wep -wpa kısmını bu 2 kısma ellemeyiniz...
channel yazan yerdede ellemeyin dicem ama en temizi hangi kanalda çalışmak isterseniz onu belirtiniz..
dictionary : wordlistiniz varsa wotrdlist uzantısını belirtiniz..yoksa zaten otamatik bt nin içinde bulur
anonymize all attacks ı işaretlemeyi unutmayın
en sonundada kırmızı h4xor kısmı ile başlatınız

5ebv4i.gif

bu işlemleri yaptığınız zaman direk olarak başlıcaktır...zaten tek yapmanız gereken artık beklemek...materyalin en güzel kısmı otomatik olarak mac adresinin değiştirilmesi...
işlem bittikten sonra direk olarak masaüstüne klasörü atıyor...wep yada wpa şifrelerini veriyor...shell dende izleyebilirsiniz attackları

şimdilik bu kadar...

not : bu konu sadece bilgilendirme amaçlıdır...herhangi bir illegal işlem yapılmamıştır

EDİT: 12.05.2015 - Link Güncellenmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mehmetfatihwifihack06

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
374
1
Ankara
Bana yardımcı olur musun programın linkini at birde her wlan kartı destekliyor mu?*?
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????*

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Bana yardımcı olur musun programın linkini at birde her wlan kartı destekliyor mu?*?
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????*

blacktrak işletim sistemidir babacanım :) resimde gördüğün wlan kartını tanır ama laptop ağırlık verilmiş masa üstünde sadece güvenlik açısından kullana bilirsin laptop iyi ise tanıya bilir tanımazsa wifi adaptör kullanmak zorunda kalabilirsiniz babacanım:)

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
wep & wpa crackleri şifre kırım ve saldırıları hakkında bir dökümanla daha sizlerle paylaşmak istedim
kodlarla sıkılan yada anlamayan için bulunmaz kaftan nitelikte...illaki saldırı amaçlı vermiyorum...bilginiz olsun..hemen konumuza geçelim

BUNU NETTE .PY UZANTILILAR...PYTHON UZANTISIDIR...WİFİTY.PY DİYE GOOGLE AMCADAN YARARLANIP BULABİLİRSİNİ...BULAMAZSANIZ SİZLERLE PAYLAŞIRIM

2a9a7bl.jpg

hemen shell satırımıza yazıyoruz

Kod:
python wpa.py-

şimdi resimden başlıyalım...
ralink kart ara yüzünüz modeli chipseti falandır...
ikinci kısım wep -wpa kısmını bu 2 kısma ellemeyiniz...
channel yazan yerdede ellemeyin dicem ama en temizi hangi kanalda çalışmak isterseniz onu belirtiniz..
dictionary : wordlistiniz varsa wotrdlist uzantısını belirtiniz..yoksa zaten otamatik bt nin içinde bulur
anonymize all attacks ı işaretlemeyi unutmayın
en sonundada kırmızı h4xor kısmı ile başlatınız

5ebv4i.gif

bu işlemleri yaptığınız zaman direk olarak başlıcaktır...zaten tek yapmanız gereken artık beklemek...materyalin en güzel kısmı otomatik olarak mac adresinin değiştirilmesi...
işlem bittikten sonra direk olarak masaüstüne klasörü atıyor...wep yada wpa şifrelerini veriyor...shell dende izleyebilirsiniz attackları

şimdilik bu kadar...

not : bu konu sadece bilgilendirme amaçlıdır...herhangi bir illegal işlem yapılmamıştır

Teşekkürler yararlı olmuş :)

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,134
204
eyw yararlı paylaşım yapabilirsem teşekkürünü veriyorum kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.