WepSitesi nasıl kurarım ?

AneszteSzi

Üye
22 Eki 2015
205
0
Merbalar Degerli Dostlarım Kendim Bir wep sitesi acmak İstiyorum Acık söylemek gerekirse
pek bilgim yok fakat kaliteli bişi kurmak istiyorum Tasarımı Ve kodlamayı aynı programda yapabilcegim Bir program varmı veya En kolay hangi Yöntemle Site kurabilirim
Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

AneszteSzi

Üye
22 Eki 2015
205
0
Kodlamayı bilmeden nasıl site açmayı düşünüyorsun dostum

İkisini Aynı anda yapıcagım bir program varsa aslında yapabilirim belki zamanımı cok alabilir ama inanıyorum yani

Hazır temalar scriptler var birqz kodlama öğrenip o şekildr kurabilirsin. Wordpress site kurabilirsin

Aslında Tasarımıda kendim yapmak İstiyorum mesela photoshopta tasarım yapabilirim fakat kodlama yapmak biraz kafamı karıstırıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Kodlama bilmeden de başka temalar üzeine kendi temalarınızı kullanarak ve o temaları özelleştirerek de çok güzel bir tasarım yaratabilirsiniz. Önemli olan kodlama bilmek değil. Hiç bir HTML ya da Php bilgim yok şu ana kadar 3 sitem oldu ve şu anda Web Sitesi tasarlayıp satan bir firmada çalışıyorum mesele kodlamakla değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.