western union soru

rocksvr

Üye
21 Ağu 2017
83
0
Dostlar merhaba yurt dışında yaşayan biri bana western union ile para gönderecek (kendisini fake kadın hesabı ile kekledim) parayı çekerken kendi adımı vermem gerekmediğini öğrendim göndericinin adı ve mtcn kodu yeterli oluyormuş doğru mudur ?

kimlik gerekiyormuş en son öyle okudum bilgisi olan yok mu arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
kimlik göstermeden alamazsın annem almanyada yaşıyor en kotu ıhtımal bankamatıkten banka kartın ıle cekebılıyorsun onun ıcın de ısım soy ısım gercek olarak vermen lazım yada kız bırısını bulup onun ustune gondertıceksın baska bır yolu yok 2. olarak ise formda dolandırıcılık nasıl yapılır dıye kıme sana yardım etmez

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.