WHAFF Bedava para Kazan Android Cihazlar için

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
GERÇEKDEN gÜZEL BİR GELİR KAYNAGII 3 GÜN İÇİNDE hESABA YATTIGINI BELİRTİYOR ARKADASIM MUTLAKA SİZLERDE DENEYİN BENDE YENİ BAŞLAMIŞ BULUNUYORUM BUYRUN DETAYLII ANLATIMIM TAMAMEN GÜVENİLİR BİR PROGRAMDIR KENDIM TARAFINDAN ÖZENLE ARAŞDIRDIM VEE HİÇ BİR KÖTU SONUCA RASLAMADIM GUVENLE KURABILIR VE YARARLANA BİLİRSİNİZ

AMAÇ ÇOK BASİT PROGRAMIN SUNDUGU UYGULAMALARI İNDİRİYORUZ DİREK ZATEN GOOGLE PLAY STOREDEN İNDİRİYOSUNUZ PROGRAMIN SIZE 0.10$ SUNDUGU GUZEL PROGRAMLAR VAR MBLERIDE DUSUK INDIRIYORSUNUZ VE PARANIZ DIREK BAKIYE KUTUSUNA AKDARILIYOR TEK AMAC İNDİRMEK YANI SİZİ YORCAK BİR İŞLEM YOK BAŞARILAR İYİ PARA KAZANMALAR DİLİYORUM

Merhaba arkadaşlar, sizlere oturduğunuz yerden para kazandıracak bir teknik göstereceğim. Bu vermiş olduğum tekniği uygularsanız günde rahat olarak 5 EUR ( 14 TL ) kazanabilirsiniz. Sadece bunu yapmanız için bir tane android cihazınız olması gerekiyor. Çok kolay bir işlemdir kesinlikle yapmanızı öneriyorum. Herhangibi bir harcama yapmadan para kazanmanın tek yöntemi diyebilirim

Google Play Store’den WHAFF‘ı indiriyoruz.

Manuel download:https://play.google.com/store/apps/developer?id=WHAFF&hl=tr

Videolu anlatım bana aittir:https://www.youtube.com/watch?v=rl9vnsH7rok

Yukarıda bulunan LOGİN butonuna tıklayın.

Facebook ile giriş yaptıktan sonra sizlere kod yazmanızı isticek.

Kutucuğa AX32491 yazıyoruz ( Hem bana, hem size 0.30 $ geliyor )

Boş bırakmanızı tavsiye etmiyorum, çünkü hem bana, hem size geldiği için para her ikimizde bu fırsattan yararlanamıyoruz.

Whaff Pickse butonuna tıklayıp, bir uygulama indirin.

Böyle böyle yapa yapa para kazanacaksınız

ÖDEME KANITI !

Son düzenleme:

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.