Whaff Davet Kodu Yardım

HcckeR

Yeni üye
20 Şub 2016
24
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar whaffta bildiğiniz üzere bize bir davet kodu veriyor ve o kodu başkaları girerse 0.30 dolar hediye veriyor ben bir kod yazdım ödülü kazandım ancak başka bir facebook hesabına giriş yaptığımda davet kodunu yazma bölümü gelmiyor her telefonda sadece 1kere oluyormuş telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm maalesef yine olmadı bunun bir çözümü varmıdır whaff telefonu nasıl ve neye göre tanıyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:

sehoffice

Üye
29 Ağu 2015
61
0
ip ye göre tanıyor olması lazım telefondan kaynaklı değil internet bağlantından kayneklı sadece 1 kere görüyordur ip adresini değiştirip tekrar dene eğer olmazsa telefonların mac adresinden kaynaklıdır mac adresini telefondan nasıl değiştirebileceğini google amcadan öğrenebilirsin

HcckeR

Yeni üye
20 Şub 2016
24
0
ip ye göre tanıyor olması lazım telefondan kaynaklı değil internet bağlantından kayneklı sadece 1 kere görüyordur ip adresini değiştirip tekrar dene eğer olmazsa telefonların mac adresinden kaynaklıdır mac adresini telefondan nasıl değiştirebileceğini google amcadan öğrenebilirsin

Farklı bir wireless'e bağlanıp denedim fakat maalesef sonuç aynı mac adresinden dolayı olabilir deneyeceğim peki imei ile bir alakası ola bilirmi?

Mac adresinide değiştirdim yine olmadı sonuc aynı maalesef bunun bir çözümü olmalı

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.