Yazılım | Programlama Whatsaap Online Takip Bildirimi

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
[Merhabalar uzun bir aradan sonra herkese selamlar Dilerim Turk Hack Team Ailesi.
Umarım iyisinizdir. Lafı fazla uzatmadan, Bi r konu hakkında bilgi alacağımı umuyorum . Şu an güncel App Marketler de rövanşta olan Whatsaap online olan kullanıcılar hakkında bilgi aldığımız yazılımların yapım aşaması nasıl oluyor Manüel mi yoksa Programlama yoluyla mı yapılıyor? Böyle bir proje yapmak gibi bir fikrim var bu konu da yardım bekliyorum. Nedir?, Nasıldır?, Dinamiği Ne hakkında?, beni neler bekliyor? Gibi sorularla sizlerleyim. Konu hakkında hiçbir bilgim olmamasının yanında yetersizim anlaşılan. Beni aydınlatıcak siz değerli forum emekçileri her türlü akla fikre ihtiyacım var. Teşekkürler iyi forumlar dilerim.
]

Moderatör tarafında düzenlendi:

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Aslında işlem kolay sürekli açık bir cihaz sadece online olduğunda bildirim ve çıktığında farklı bildirim. Normal takip yolları ile yapılabilir.

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Arkadaşlar cevaplarınız beni tatmin etmedi işin doğrusu yazmak için yazıyorsunuz gibime geliyor. Program **** hakkında bilgilendirme yapabilecekseniz tavsiyelerinize açığım lakin her insanın aklına gelebilecek Manuel yolları düşünmüşümdür elbette ki

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.