WhatsAapp hangi yöntem ile custom edilir ? Whatsapp data dosyalarının save konum belierleme. WhatsAapp dosya yöneticisi

Pengi

Yeni üye
28 Ağu 2019
23
1
Selamlar arkadaşlar,

Android Ratlara olan ilgim sonrası Python diline merak saldım. Bu sayaede kendi ratlarımı yazar oldum bunun ile birlikte google dirve üzerine kayıt edilen whatsapp yedeklerini çıkarmayı başardım.

Fakat her birimizin bildiği üzere rootsuz telefonlarda kök dosya erişimi bulunmadığı için uygulama üreticileri kullanıcının kişisel bilgilerini burada muhafaza ediyor ve gerektiğinde okur.

Bu konu da neler yapabilirim. Rootsuz telefonlar üzerinden key dosylarını nasıl çıkartabilirim bunları düşünürken aklıma bir yöntem geldi. WhatsApp apk sini custom edip key dosyası gibi kök dizine kaydettiği dosyaların konumunu hangi yöntem ile değiştirebilerim şu an bunun arayışındayım.

Şimdi android studio üzerinden yapmaya çalışacağım öncesinde bu konuyu da açmak istedim. Bilgisi olan veya süreci beraber yürütmek istiyen arkadaşlar ile buradan iletişime geçebiliriz.

Saygılar Pengi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.