WhatsApp ban kaldırma

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
WhatsApp Plus vb. modlarda böyle engel/ban yeme durumları çok normal. Hiç olmaması için en doğal çözüm orjinal WhatsApp'ı kullanmak. Ancak durum başınıza gelmişse; ancak WhatsApp Plus'ın Anti-Ban özelliğe işe yarayabilir. Onun dışında herhangi bir VPN uygulaması ile erişim sağlamayı deneyin. O da işe yaramıyorsa, 1 saat daha beklemek en mantıklısı.. :)

++ Modlu WhatsApp kullananların çoğu ilk cezanın hemen ardından bir engel daha yiyebiliyor. Geliştirici mod üzerinde güvenlik muamması bıraktığı için pek tavsiye etmiyorum. 2.bir engel yerseniz bilginiz olsun//EK NOT//

Son düzenleme:

ByKutup

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
545
1
Rusya
Merhabalar Ben daha once bir cok kisiye ban atmak icin wp nin acigi ile wp ye mail atip hem bana atirabiliyordum hem erisimini sildiriyordum whatshabin mailine kendi numaranla Mail at ve max 10 20 dakkada kalkar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.