Whatsapp Çevrimiçi Takip

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Merhabalar,
Whatsapp da bir numaranın Çevrimici oldu bilgisini veren ücretsiz yada düşük ücretli bir yöntem varmidir?

Store dan ücretli online monitor almıştım, 1 haftadır çalışmıyor.
Benzer 20 ye yakın uygulama test ettim, çalışmadı.

Teşekkürler.

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
whatshapp aero gibi uygulamalarda çevrimiçi bildirimi gibi özelikler bulunmakta kendimde kulanmaktayım güvenilir "Link" Play storede WarRadar diye bir uygulama bulunmakta uygulama çevrim içi takibi yapmakta onada bakabilirsiniz

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
whatshapp aero gibi uygulamalarda çevrimiçi bildirimi gibi özelikler bulunmakta kendimde kulanmaktayım güvenilir "Link" Play storede WarRadar diye bir uygulama bulunmakta uygulama çevrim içi takibi yapmakta onada bakabilirsiniz
Hocam warradar dedigin haftalık 130 civarı birsey onu kullanamam haliyle, diğer aero linki Play Store a atmıyor, nasil indireceğiz anlamadım.
Ben store dan 2 tane aero indirdim onlarda benim whatsapp kapalı iken takip ettiğim çevrimiçi olduğunda bildirim nasil geliyor kabaca bunu cevaplar misin?

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
Hocam warradar dedigin haftalık 130 civarı birsey onu kullanamam haliyle, diğer aero linki Play Store a atmıyor, nasil indireceğiz anlamadım.
Ben store dan 2 tane aero indirdim onlarda benim whatsapp kapalı iken takip ettiğim çevrimiçi olduğunda bildirim nasil geliyor kabaca bunu cevaplar misin?
Aero play storede bulunmamakta apk olarak indirilmekte apk indirmeyi bilmiyorsan sayfada veya youtubede nasıl yapılacağı bulunmakta apk indirerek kurabilirsin WarRadarında premium apk sı googlede bulunmakta bunun linkini veremem lakin oda işe yarıyor

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Aero play storede bulunmamakta apk olarak indirilmekte apk indirmeyi bilmiyorsan sayfada veya youtubede nasıl yapılacağı bulunmakta apk indirerek kurabilirsin WarRadarında premium apk sı googlede bulunmakta bunun linkini veremem lakin oda işe yarıyor
Hocam aero da verdiğin link den download diyorum dili seviyorum ne apk indirme penceresi nede bir yönerge geliyor? Doğrudan apk dizinini atabilir misin yada sayfasını?

Waradar için dediğin şekilde aradım çıkan apk lari indirip kurdum (özel birsey varmi bilmiyorum ?) hiçbiri premium değil?
Ne yapmalı?

'4KR3P

Katılımcı Üye
10 Şub 2022
254
182
Merhabalar,
Whatsapp da bir numaranın Çevrimici oldu bilgisini veren ücretsiz yada düşük ücretli bir yöntem varmidir?

Store dan ücretli online monitor almıştım, 1 haftadır çalışmıyor.
Benzer 20 ye yakın uygulama test ettim, çalışmadı.

Teşekkürler.
Merhaba 0231270

Size bu sorunuz hakkında 2 adet uygulama söyleyebilirim. İlk olarak Whatsappaero ikinci olarak WhatsappPluss bu iki uygulamayı deneyenilirsiniz.

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.