Whatsapp çökertme kodu ( Android ) 2/Konulu

Delphoi1

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
644
0
KKTC
Merhaba arkadaşlar lafı fazla uzatmadan başlıktaki konumuza geçelim geçtiğimiz yıllarda yeni yeni whatsapp çökertme kodu çıkmıştı sonraki aylarda kullanılmaz Halle gelmişti kod şu şekilde 83838.382939 vs vs diye gidiyordu şimdi ben size güncel olan kodu paylasıcam ben kodu atamadım pc denicektim sizler için fakat biosu gıdık olduğu için kanıt olarak atamıyorum ama kodun fotosunu aticağim.

Bende tel donmuyordu sadece wp donuyordu yani mesajlar gelmiyordu.

Lyalqz.png

Resim gözükmez ise BURAYA TIKLA

2. Konu //

Whatsapp kilitleme

Şimdi dostlar yapmanız gereken kurbaninizi bulun sonra yedekde bir wp acip kurbanın nosunu yazın ve sonra doğrulama kodu bitene kadar yollayın sonra belirli saat sonra dogrula dedikten sonra gidip kurbana kodu atın 1 tane ile ise yaramaya bilir siz 5 veya 10 olmadı atabildiginiz kadar atıp sonra wp dan mesaj gitmediği ve mesaj gelmediğini görünce wp silecek ve doğrulama yapmaya kalkacak ve yapamicak ve boylece wp giremicek 😂😂

TIKLA İNDİR

VİRÜS TOTAL TIKLA

Not// Bir yanlışım varsa afolla arkadaşlar telden konu açıyorum

Raizen

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
471
1
Uploadladığınız kod ile resimdeki kod başka.

Düzeltme/ notepad ile açınca kodlar bozuluyor sumblime text gibi programlarla açmayı deneyin. Çalışıyor.

Son düzenleme:

Delphoi1

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
644
0
KKTC
Uploadladığınız kod ile resimdeki kod başka.

Düzeltme/ notepad ile açınca kodlar bozuluyor sumblime text gibi programlarla açmayı deneyin. Çalışıyor.

Html ile kodu açınca normal çıkıyor bizzad başka androiden wp webe bağlanıp kodu indirdim denedim açtım kodu ve yolladım biraz kivrandi fakat yolladı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.