WhatsApp DM metni olan var mı?

g3c3c1

Yeni üye
10 Haz 2019
17
2
Gençler Siz WhatsAptan DM basarken Instagram yada Facebook için tam olarak nasıl bir metin gönderiyorsunuz yada önerebilecrginiz bir metin varmı hali hazırda 1 yıldır fln yapıyorum bu işi ama hiç baskalarinin nasil yaptığını düşünmedim

GökBörü.

Uzman üye
20 Haz 2021
1,815
5
1,049
Kara Harp Okulu
Gençler Siz WhatsAptan DM basarken Instagram yada Facebook için tam olarak nasıl bir metin gönderiyorsunuz yada önerebilecrginiz bir metin varmı hali hazırda 1 yıldır fln yapıyorum bu işi ama hiç baskalarinin nasil yaptığını düşünmedim
Copyright | lnstagram

Hello, Dear lnstagram User

We've received complaints of copyright infringement on your account, you need to verify and confirm your account. Otherwise, your account will be permanently deleted within 24 hours.

Covid-19 and we're here to help you even in these tough days. Verify your account in the personalized help form. Otherwise, **yasak** will close within 24 hours and there will be no assistant to assist you;

ꜰʀᴏᴍ
𝗙 𝗔 𝗖 𝗘 𝗕 𝗢 𝗢 𝗞

(We cannot help you if you do not verify by entering the correct information. Do not change **yasak** anywhere in your account until the "copyright infringement" is removed from your account.)

Form:

Your support PIN code: #854268425

© lnstagram. Facebook Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park CA 9402

bunu tabikide şahısa dm yolu ile değil mail olarak atıyorum sanki resmi kurummuş gibi
konuyu çözüldü olarak işaretlersen sevinirim diğer konuların önüne geçmesin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.