Whatsapp durumunu renkli yapma

jokeraj

Yeni üye
8 Eyl 2016
7
0
:confused:Öncelikle Selamın Aleyküm beyler whatsapp durumunu renkli yapma gibi bir imkan varmıdır. Varsada nasil yapilir veya böyle herkesin yapamadigi ilgi cekici ne yapilabilir ? Şimdiden ilgilenenlere tesekkur ederim :confused:

jokeraj

Yeni üye
8 Eyl 2016
7
0
Eyvallah fakat bu illegal olup herhangi bir konuda yakalanma veya ceza yeme durumu varmıdır ? Bide bana degil baskalarina gozuken renkli durumdan bahsediyorum

oguzergo

Üye
26 Mar 2016
114
0
Nereye
Kardeşim bolt, italik yazı stilleri var ama durum bölümünde işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum. Normal mesajlaşma sırasında işe yarıyor.

kalın yazı yazmak için kelimeyi yıldız karakterini kullanarak kelimeyi *kalın* şeklinde yazın,
italik yazmak için ise alt tire karakterleri ile kelimeyi _italik_ şeklinde yazın,
üstü çizili yazı stilini kulanmak için kelimeyi yaklaşık işareti ile ~üstü çizili~ şeklinde yazın.

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Kardeşim şuanlık öyle bir şey yok bende Plus kullanıyorum fakat durumu renkli yapamıyoruz bildiğim kadarınla plusta ek özellikler var ama o kadarı değil :D

jokeraj

Yeni üye
8 Eyl 2016
7
0
Eyvallah beyler o zaman renkli değilde herkesin yapamayacagı nasil yaptin dedirtecek bilgileriniz varsa yazarsaniz sevinirim. Kalın ve italik yazmayi artık herkes ögrendi :/ yinede ilgilendigin icin tesekkur ederim

AnoX

Üye
18 May 2013
175
0
Eyvallah fakat bu illegal olup herhangi bir konuda yakalanma veya ceza yeme durumu varmıdır ? Bide bana degil baskalarina gozuken renkli durumdan bahsediyorum

Renkli yazıyla ilgili bir bilgim yok. Daha farklı ilgi cekici neler olabilir dediginiz icin paylastım konuyu uygulama yasal degil fakat gelistiricinin dedigine göre anti-ban özelligi mevcut yani ban yemeyeceginizi iddaa ediyor.Kullanan arkadaslarda yorumlarını paylasırsa daha cok fikir sahibi olursun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.