Whatsapp Fake Mesaj Oluşturma

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Arkadaşlar benim de daha önceden karşılaştığım bir program şu an kötü bir yönde kullanılıyor. Şöyle söyleyeyim bu program sayesinde fake konuşmalar yapabiliyosunuz. Hem karşı tarafın mesajlarını hem sizin mesajlarını yeniden düzenleme imkanı sunan bir program. Fakat son zamanlarda bir arkadaşım bu program ile tehdit edilmeye başlandı. Bir kız arkadaşımın eski sevgilisi bu programı kullanarak onu tehdit ediyor. Senin adını yayarım falan vb. şekilde. Arkadaşım ailesine söylemeye korkuyor ve polise de gidemiyor. Yalvardım o kadar fakat hiç bi seçenek bulamadık. Şu an da bu şahsın arkadaşımın peşini bırakmasını bekliyoruz fakat ben bırakacağını sanmıyorum. Sizden ricam bu programın ismini rica ediyorum.(Kötüye kullanmaya niyetim yok). Ve polise gidersek ne olur ne kadar ceza yer. Sonuçta işin içinde tehdit de var. Neler olur olaylar nasıl gelişir ben bunu merak ediyorum. Yardım eden arkadaşalra şimdiden teşekkür ediyorum. Herkese hayırlı akşamlar.

redshadown

Üye
11 Kas 2009
110
0
Almaty
Kendi whatsapp'ından yedeğini geri yükleme şansı yokmu böylece konuşmaların değiştirildiği ortaya çıkar. Aslında sql'e aktarma vardı ve oradan son değiştirilme ve kim tarafından değiştirilmiş görünüyordu. Tabi bu dediğim logo ve benzeri programların sql tabanında yapılabiliyordu... Bundada olabilir, üstadlar cevaplar inş. Bende merak ettim.
Buarada programı bilmiyorum kardeşim :(

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Arkadaşlar siz yanlış anladınız beni ya da ben yanlış anlattım. Program whatsapp üzerinden değişim sağlamıyor. WhatsApp gibi bir arayüzü var ve o kendi arayüzündeki mesajları editlemenizi sağlıyor. WhatsApp ile bi alakası yok yani. Sadece görünümü aynı.

yusuf0618

Üye
1 Ocak 2016
59
0
kardeşim programın ismi 'Yazzy' ios-adnroid lerde watsap normal mesaj messenger düzenlemesi yapılabiliyor ama watsapp konuşmaları yapılırken bir açık tespit edildi
normal watsap da atılan mesajın saatine bakacak olursan ve o saatin oldugu konuma bakacak olursan
yazyy in yaptıgı saat konumu ile farklılar bunu böyle kanıtlayabilirsin....

bilmem anlatabildimmi...?

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
kardeşim programın ismi 'Yazzy' ios-adnroid lerde watsap normal mesaj messenger düzenlemesi yapılabiliyor ama watsapp konuşmaları yapılırken bir açık tespit edildi
normal watsap da atılan mesajın saatine bakacak olursan ve o saatin oldugu konuma bakacak olursan
yazyy in yaptıgı saat konumu ile farklılar bunu böyle kanıtlayabilirsin....

bilmem anlatabildimmi...?

Şimdi şöyle bi durum var çocuğun tehdit etme şekli şu "Senin adını yayarım. İnsan içine çıkamazsın." Yani bir nevi ücretli kadın olarak rezil etmek istiyor. Ki ülkemizde bildiğimiz gibi bu tür insanlar hiç bir ayrıntıya bakmadan direk sapıklık yapmaya sağa sola yaymaya başlıyor. Yani herkesin yanına gidip "Saatlere bak saatler farklı o yüzden bu kız öyle kadınlardan değil." diyemeyiz herhalde :)

Zaphkiel

Uzman üye
7 Tem 2015
1,343
0
Polise gideceğin konusunda tehdit et bi? ve arkadaşlar ismi vermiş ama yazzy iş görür +1 vereyim. Ayrıca bi program daha vardı forumda görmüştüm. Rootlu telefonlarda yapılıyor ve gerçek whatsappın konuşmalarını değiştiriyor ama sadece o kişi için

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Polise gideceğin konusunda tehdit et bi? ve arkadaşlar ismi vermiş ama yazzy iş görür +1 vereyim. Ayrıca bi program daha vardı forumda görmüştüm. Rootlu telefonlarda yapılıyor ve gerçek whatsappın konuşmalarını değiştiriyor ama sadece o kişi için

Bahsettiğimiz program yazzy evet. Fakat korkacağını sanmıyorum. Arkadaş onun her şeyi yapabileceğini düşünüyor. Bi sıralar beni dövmekle tehdit etmiş arkadaşımı. Daha sonra birazz korkma duygusu başlayınca yeniden dönmüş bu programa.

Seromanyas

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
257
0
Sadece yazzy Yok bende bi aralar yapmıştım whatsapp hack diye bir program vardı sadece kendinde değiştiriyordun mesajları

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.