WhatsApp Fake Numara Ban Sorunu

wassupwack

Üye
1 Ocak 2016
101
4
Selamün aleyküm arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi , WhatsApp da fake numara açıyorum çok kısa bir süre içinde ban yiyor. En fazla 2 gün kullanabildim. Anti ban GB Whatsapp sürümünü ve VPN kullanıyorum bunun çözümü varmıdır varsa nedir.

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
3,007
Merhaba,
Çözümü olduğunu sanmıyorum. Zaten kullandığınız plus uygulamaları bir süre sonra güncel getiriyor o yüzden numaranız ban yemesede hesabı kullanamaz hâle geliyorsunuz. Fake numara alabiliyorsanız Businessi kullanmanızı tavsiye ederim.

xedygen

Yeni üye
29 Şub 2020
6
0
Selamün aleyküm arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi , WhatsApp da fake numara açıyorum çok kısa bir süre içinde ban yiyor. En fazla 2 gün kullanabildim. Anti ban GB Whatsapp sürümünü ve VPN kullanıyorum bunun çözümü varmıdır varsa nedir.

Eğer numarayı uygulamalardan çektiyseniz başkası almadığı sürece numaranız banlanmaz.Eğer sm için no basıyorsanız 7-8 basışta bir banlanıyor numara .Sürekli olarak yeni no almanız gerekir.

SM yapacaklar için:

+44 :1 basışta banlanıyor şanslıysanız 2.

+1:7-8 basışta banlanır .

+90 : 20 ila 30 arasında numara basma olanağı var(mış.)

Son düzenleme:

berkaykc

Yeni üye
29 Ocak 2019
49
1
Eğer numarayı uygulamalardan çektiyseniz başkası almadığı sürece numaranız banlanmaz.Eğer sm için no basıyorsanız 7-8 basışta bir banlanıyor numara .Sürekli olarak yeni no almanız gerekir.

SM yapacaklar için:

+44 :1 basışta banlanıyor şanslıysanız 2.

+1:7-8 basışta banlanır .

+90 : 20 ila 30 arasında numara basma olanağı var(mış.)

Dostum bu yanlış bende +44 var şuan 3 gündür bende ve 35 tane bastım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.