WhatsApp Geçici Olarak Kullanılamıyor 1 Saat Sonra Deneyin

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
Merhaba dostlar fake numara ile WhatsApp açmak istiyorum fakat onay kodunu girdikten sonra sürekli bu hatayı alıyorum ve bu hatadan sonra ya numara yasaklanıyor yada bir saat sonra yine aynısı oluyor lütfen bir çözüm önerir misiniz?

4pR5aQ.jpg

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Whatsapp olarak GB Whatsapp , WhatsappPlus , WhatsappFouad vb. Sürümleri kullanıyorsanız hiç durmadan ban yiyeceksiniz ardından kalıcı olarak engelleneceksiniz..
Orjinal Whatsapp ı klonlayarak kullanmayı tercih edin..

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
Whatsapp olarak GB Whatsapp , WhatsappPlus , WhatsappFouad vb. Sürümleri kullanıyorsanız hiç durmadan ban yiyeceksiniz ardından kalıcı olarak engelleneceksiniz..
Orjinal Whatsapp ı klonlayarak kullanmayı tercih edin..

Huawei in kendi içinde klonlama özelliği var onunla denedim ayrıca WhatsApp business la denedim ben hariç herkeste oluyor Bi bende veriyor bu hatayı

ODGamers

Yeni üye
4 Haz 2019
33
0
Afrika
Merhaba Dostum
Whatsapp bazı zamanlar hatalar veriyor. Bunlardan en sık karşılaştığımız problem ise Whatsapp geçici olarak kullanılamıyor sorunudur. Bunun çeşitli sebepleri olabilir. Whatsapp kendi içerisinde güncelleme yapıyor olabilir. Whatsapp yalnızca Türkiye’ye mahsus bir yenileme yapıyor olabilir. Bunlara ek olarak Whatsapp içerisinde bulunan bazı açıklar ve uygulama hataları da bu soruna sebebiyet verebilir.

Bunun yanında ”WhatsApp’ta geçici olarak engellendiniz” hatası ya da uyarısı ile de karşılaşabilirsiniz. Bu sorunun nedeni Whatsapp politikalarını kötüye kullanmanızdır. Eğer Whatsapp kurallarını ihlal ederseniz geçici süreliğine engellenebilirsiniz. Engelden kurtulmak için ise karşınıza çıkan bildirimdeki uyarıya uymanızdır. Whatsapp sizi kalıcı olarak engellemediğinden dolayı bu sorunu çözüme kavuşturmak için yapmanız gereken tek şey beklemek.
Umarim isini gorur

ODGamers

Yeni üye
4 Haz 2019
33
0
Afrika
Bunlardan biride yardimci olur belki :
Whatsapp geçiçi olarak kullanılamıyor
1. Uygulamayı kullandığınız internet bağlantısını değiştirerek tekrar deneyin. Wi-fi üzerinden internete bağlanıyorsanız, mobil bağlantınızı kullanarak deneyiniz. Eğer farklı Wi-fi ağlara bağlanabiliyorsanız bu daha sağlıklı olacaktır. Evinizdeki bağlantıda sorun yaşıyorsanız modeminizi kapatıp açmanız gerekebilir.

2. Whatsapp’a bağlandığınız cihazınızı yeniden başlatın. Mobil cihazlar uzun süre açık kaldığı zaman bu tarz sorunlar oluşabilir. Yeniden başlatma klasik ama iyi bir çözümdür.

3. Bazı Wi-fi ve mobil ağlar’da internete bağlantı kurmadan önce oturum açmanız gerekmektedir. Doğru ağa bağlı olduğunuzdan ve ağa erişim yetkinizin olduğundan emin olun. Özellikle ortak kullanım alanlarında bu işlemleri yapmadan internet bağlantısı kuramazsınız.

4. Uygulamayı uzun zamandır kullanıyor , veri – önbellek temizliği yapmıyorsanız, uygulamanız yavaşlayabilir. Belirli aralıklarla uygulamanın geçiçi belleğinin temizlenmesi gerekmektedir. Ayarlar / Uygulamalar / Whatsapp yolunu takip ederek gerekli temizleme işlemini yapın. Uygulama ayarları menüsü telefon marka ve modelinize göre değişiklik gösterebilir.

5. Eğer Okul veya şirketteyseniz Wi-Fi güvenlik duvarı kısıtlamalarına maruz kalıyor olabilirsiniz, bu durumda ağ yöneticinizle iletişime geçip WhatsApp’a Wi-Fi bağlantınızdan ulaşmak için yardım isteyin.

6. Mobil cihazınızın tarih saat ayarlarının doğru olduğundan emin olun. Bu bilgiler hatalı olduğu zaman Whatsapp uygulaması ile bağlantı kuramazsınız. Bağlantı sırasında birçok farklı hata ile karşılaşabilirsiniz.

7. Mobil ağınızı kullanarak internete çıkış yapıyorsanız, internet paketinizin limitlerini kontrol edebilirsiniz. İnternet paketleri biten mobil ağlarda veya kotayı aşan kullanıcılarda internet erişimi durdurulmuş olabilir.

Tüm ayarlarınız normal görünüyorsa muhtemelen genel bir hata yaşanıyor anlamına geliyor. Bazı bölgesel olabileceği için çevrenizde Whatsapp’ı kullanan kullanıcılar da olabilir. Bu durumda hatanın giderilmesi için beklemeniz gerekmektedir. Whatsapp’ta farklı bir hata alıyorsanız, sitemizde arama yaparak ilgili makalelere ulaşabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.