Whatsapp Gizli profiller

5 Haz 2016
115
0
Arkadaşlar merhaba hepinize iyi günler öncelikle
Sorumla ilgili konu bulamadım veya doğru şeyleri yazamadım bilmiyorum o yüzden size sormak istedim.
Whatsapp da bizi kişilerine eklememiş bundan dolayıda fotoğrafı, durumu gizli olan kişinin gizliye aldığı şeyleri görebilme şansımız var mı?
Yardımcı olursanız çok sevinirim hepinize tekrardan iyi günler, iyi forumlar :):

FuhrerExe

Üye
19 May 2020
55
0
Almanya
Arkadaşlar merhaba hepinize iyi günler öncelikle
Sorumla ilgili konu bulamadım veya doğru şeyleri yazamadım bilmiyorum o yüzden size sormak istedim.
Whatsapp da bizi kişilerine eklememiş bundan dolayıda fotoğrafı, durumu gizli olan kişinin gizliye aldığı şeyleri görebilme şansımız var mı?
Yardımcı olursanız çok sevinirim hepinize tekrardan iyi günler, iyi forumlar :):
Öncelikle Selamun Aleykum,Kankam Bunun İçin Karşı Tarafın Seni Eklemesi Lazım Diye Biliyorum.Başka Türlü Onun Telefonundan Whatsapp'a Girerek Ordan Bakabilceğini Biliyorum İyi Konular...

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Erişim sağladığın bir kişiyse telefonuna rat trojan gibi şeyler göndererek bütün telefonunu inceleyebilirsin böylece senden bir şey saklayamaz. Mesela PNG ye yani resimlere eklenebilir trojan forumda bununla ilgili konular mevcut incelemeni tavsiye ederim :)

3D3B1Y47S1Z

Yeni üye
20 May 2020
28
0
Anonim
Selâmın aleykûm,Abilerim ve ablalarım...tabiki bende daha bilgilisiniz, Ama Wpn ile konum degistirip,Watsapp buiznies uygulamasını indirin ve Fake telefon kodu alip burdan kontrol edebilirsin Ama eminim abiilerim ve ablalarom daha iyi bir yontem biliyordur....

Yeni oldugum icin hatam cok olabilir , hatam varsa helal edin :tedirgin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.