Whatsapp Güncellemesi Bilinmeyenler !!!

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
WHATSAPP SON GELEN 2.16.57 SÜRÜMÜ

Bilirisiniz ki Whatsapp uygulaması sık sık güncelleme gelen ve hepimizin kullandığı uygulama ki hala görüntülü konuşma yok herneyse kısaca şöyle giriyim konuya :D

YENİLİKLER

• Yeni mesajları hemen bildirimden yanıtlama
• Sohbetin içindeyken hızlı kameraya dokunarak galeriden fotoğraf veya video seçme
• Sohbet duvar kağıdı için sunulan düz renklerden seçme opsiyonu
• Birden fazla sohbeti aynı anda arşivleme, silme veya sessize alma: Sohbetler ekranında seçmek istediğiniz sohbete uzun basın ve sonra seçmek istediğiniz diğer sohbetleri seçin
• Mesajlarınızdaki yazıları özel karakterlerle belirginleştirme: kalın, italik veya üstü çizili

şeklinde bi güncelleme özelliği var hemen kısaca anlatıyım sıkmadan :D

• Artık Mesaja cevap vermek için üstüne tıklamaya gerek kalmamış bildirim barını alta çek ve cevapla de işte bu kadar basit :)
• Bir arkadaşınla mesajlaşmana gir>seçenekler yap>duvar kağıdına gir>2.sıraya DÜZ RENK seçeneği ile sıradan bi duvar kağıdı yapabilirsiniz
• artık arşivlemek ve sessize alma işlemi uğraştırmıyo istediğin bi arkadaşını üstüne uzunca bas ve şimdi onunla bir hangisini istiyosan tik at ve işini hallet :D

• KALIN YAZMAK İÇİN : *Ozikoydu*
• İtalik Yazmak İçin : _Ozikoydu_
• Çizili Yazmak İçin : ~Ozikoydu~

OKUYANLARA THANKS :RpS_thumbsup:

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
(bkz: konu+post kasma-örnekli anlatım)

Vallah yarbaysın ama insan samimiyetinden anlamıyosun ;) inanmaya zorlamicam birçok kişi bilmiyo italik ve kalın yazmayı gece gece sıkıldım ve yararım dokunsun diye alıntısız kendime özgü yazı yazdım :) teşekkür edin demiyorum nankörlük yapmayın yeter..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.