WhatsApp Hack! Hedef Kişinin Mesajlarını Okuyun, Mesaj Atın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
Eline saglik guzel anlatmissinda biraz konu disina cikan bi soru sorcam root yaparken su brick meselesi nedir biri aciklayabilirmi rootlanmama ihtimali falan varmi ?

Telefonunu rootlarken talimatlara uymazsan ya da gözden kaçan bir şey olursa bilgisayarda 'mavi ekran' dediğimiz terimin mobilde karşılığı 'brick' tir. kimi telefon modeli kurtarılabilir, kimisi de pert olur.

Redo

Yeni üye
5 Nis 2013
24
0
Merhabalar Hocam dediğiniz adımları birebir uyguladım
mac evresini falan tamamladım değişti mac
(telefon samsung s3)
fakat doğrulama kodunu numaraya gönderiyo sizin orda yazdığınız bypass ile alakalı herhangi bir açıklama bulamadım yardımcı olursanız teşekkür ederim saygılar..

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
eline sağlık abim :)
uygulicam en kısa zamanda ekledm dökümanlara:)

Ne demek :)

Merhabalar Hocam dediğiniz adımları birebir uyguladım
mac evresini falan tamamladım değişti mac
(telefon samsung s3)
fakat doğrulama kodunu numaraya gönderiyo sizin orda yazdığınız bypass ile alakalı herhangi bir açıklama bulamadım yardımcı olursanız teşekkür ederim saygılar..

Herşryin olduğundan emin ol eğer yinede olmadıysa hata sende fekat 1 yol daha var o da sosyal mühendislik. Mesela de ki WhatsApp yıllık kullanım sürem bitti ücret veya referans istiyor. Ben de senin numaranı verdim, sana kod gelecek ve o kodu girmem gerekiyor acaba kodu verebilirmisin gibi gibi. Hayalgücüne kalmış.

konu ve paylasim cok iyi,ellerine koluna saglik fakat,uzaktaki yani baska bir ulkedeki kisinin mac adresini nasil ogrenebiliriz ??

Sosyal Mühendislikle.

antyakn06

Yeni üye
26 Şub 2012
10
0
gerçekten olaağan üstü bi anlatım. ihtiyacım yok ama sırf meraktan deneyeceğim arkadaşlar. bende sizlere burdan bilgi vermeye çalışacağım. Teşekkürler DonCorleone28

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
Bence başarılı güzel bir paylaşım ellerine sağlık

tesekkurler

bu uygulamayı kendı telefonuma yapmama yardımcı olurmusunuz

biraz daha acar misiniz mesela telefonunuzun modeli vs. gibi

gerçekten olaağan üstü bi anlatım. ihtiyacım yok ama sırf meraktan deneyeceğim arkadaşlar. bende sizlere burdan bilgi vermeye çalışacağım. Teşekkürler DonCorleone28

Rica ederim.

powaqa

Yeni üye
15 Eki 2014
5
0
merhaba güzel bir anlatım olmuş ama bu açık kapandı diye duydum şu an bu yöntemle hack yapılabiliyor mu? hedef telefon ıphone 5 bu yönteme hedef telefonun whatsappına girmem mümkünmüdür acaba.

powaqa

Yeni üye
15 Eki 2014
5
0
DonCorleone28 bir de Iphone 6 için bu uygulamayı yapmak mümkün mü acaba yeni çıktı piyasaya ama bir açık bulundu mu? Ya da ıphone 5 de yapılabiliyor mu hala ? teşekkürler DonCorleone28

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
DonCorleone28 bir de Iphone 6 için bu uygulamayı yapmak mümkün mü acaba yeni çıktı piyasaya ama bir açık bulundu mu? Ya da ıphone 5 de yapılabiliyor mu hala ? teşekkürler DonCorleone28
ios Ile cok hasir nesir degilim Amma velakin internete iPhone Mac adresini degistirme yazip bakabilirsiniz fekat muhtemelen Boyle bir ozellik, jail breakli cihaz isteyecektir.

merhaba güzel bir anlatım olmuş ama bu açık kapandı diye duydum şu an bu yöntemle hack yapılabiliyor mu? hedef telefon ıphone 5 bu yönteme hedef telefonun whatsappına girmem mümkünmüdür acaba.

oncelikle tesekkurler. acigin kapanmasi bence mantiksiz cunku her cihaz kendi Mac adresiyle iliskilendiriliyor. peki Mac adresine gore degil de neye gore yapsinlar? telefon numarasina gore dersen, bunu anlamalari mumkun degil cunku oyle bir durum olsa hem tablete whatsapp kuramazdik hemde mesela baskasinin telefon numarasiyla kendi cihazimizda whatsappi aktiv edemezdik. hedef telefon ios. WiFi Mac adresini alabilirsen mumkundur arkadasim.

powaqa

Yeni üye
15 Eki 2014
5
0
bir de whatsappı hem telefonda hem bilgisayarda aynı anda kullanma imkanı var mı bunu destekleyen bir program var mıdır acaba DonCorleone28 ? teşekkür ederim

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33

powaqa

Yeni üye
15 Eki 2014
5
0
DonCorleone28 whats up history hack diye programlar var bunlar güvenli midir acaba?
bir de benim telefonum android karşı telefon ios iphone anlattığınız mac değiştirme yöntemi ile bunu yaparsam benden bir i cloud hesabı ister mi? bunu deneyen sonuca ulaşan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

mlnklq

Üye
30 Ağu 2010
112
0
hocam diyelimki programı yatık root faln herşey tamam ama kişinin whatsapp mesajları bize geldiğinde bizim whatsapp adresimiz ne olucak oda yerli yerindemi olucak yoksa yalanmı olucak

RekapLulye

Yeni üye
15 Eki 2013
25
0
Öncelikle konu güzel ve beklenen bir konuydu :) Benim telefonum Galaxy S4--4.4.2 Şuan rootlu ve dediğiniz her şeyi yaptım lakin Mac adres değistire tıklayınca değişti diyor fakat telefon otomatik olarak wifi kapatıp açıyor haliyle mac tekrar eski halini alıyor var mı bunun bir çözümü ? Şimdiden teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.