WhatsApp Hack! Hedef Kişinin Mesajlarını Okuyun, Mesaj Atın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

codeW32

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
926
0
İstanbul
musileno hocam tamam çok güzel konu hazırlamışsınız ama deneyenlerin %99'u olmuyor diyor oluyor diyen bi iki kişi var onlarda çok önce yazmışlar. Bir video ile gösterseniz en azından hala çalışıp çalışmadığuını anlarız çünkü hiç bir tel modelinde başaramadım Root var Bootloader var mac adresi kesinlikle değişti herşeyi yaptım yine de doğrulama ekranı çıkıyor. madem hala çalışıyor gösterin bir videoda nerde hata yyaptığımızı anlayalım

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
musileno hocam tamam çok güzel konu hazırlamışsınız ama deneyenlerin %99'u olmuyor diyor oluyor diyen bi iki kişi var onlarda çok önce yazmışlar. Bir video ile gösterseniz en azından hala çalışıp çalışmadığuını anlarız çünkü hiç bir tel modelinde başaramadım Root var Bootloader var mac adresi kesinlikle değişti herşeyi yaptım yine de doğrulama ekranı çıkıyor. madem hala çalışıyor gösterin bir videoda nerde hata yyaptığımızı anlayalım

Çok önce dediğin 5-6 post geriye bak görürsün.
Ayrıca artık Androidim yok bayadır pert oldu o telefon..

Supremus

Yeni üye
25 Haz 2015
1
0
Rootsuz olma ihtimali ?

Android uygulamaları windows üzerinde çalıştırdığımızda bazen root istemiyor windowsta bunu yapıpı blue stacks üzerinden whatsap açmak için woxox kullasak ardından yine buna benzer bi işlemle telefon rootlamadan veya PC üzerinden böyle bi erişime kalksak mümkün olurmu yani mac adresini değiştirebiliceğimiz başka programlar varmı işe yarar ?

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Hâlâ devam ediyo mu bu hack. Yoksa Whatsapp fixledi mi ? Boşa uğraşmayalım.
bu bir tür spoofingdir, fixlenmez, başka yollara geçilmesi gerekilir.

Android uygulamaları windows üzerinde çalıştırdığımızda bazen root istemiyor windowsta bunu yapıpı blue stacks üzerinden whatsap açmak için woxox kullasak ardından yine buna benzer bi işlemle telefon rootlamadan veya PC üzerinden böyle bi erişime kalksak mümkün olurmu yani mac adresini değiştirebiliceğimiz başka programlar varmı işe yarar ?

mac adresi rootsuz değişmez bunu aklınızdan çıkarın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.