WhatsApp Hack! Hedef Kişinin Mesajlarını Okuyun, Mesaj Atın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bafili34

Yeni üye
24 Mar 2015
26
0
tum yorumlari okudum yapamayan adamlar sagol tesekkurler diyerekten post kasiyor. Bari insanlari yaniltmayin..!! Bu konuyu yaklasik 1 aydie inceliyorumm gercekten mantik cok guzel fakat mac adresi degistirdikten sonra dogrulama kodu geliyor. Whatshap bu konuda uyandigina dair bir belirtidir bu..

Bu arada musileno hocam bak burda kac kisi yapamamis yapan var diyorsunda yapanlarin kac kati da yapamayan var.. Demekki anlatimds bisey eksik veya bu artik ise yaramiyor veya dedigin gibi whatshap bu maç adresi konusunda uyandi.
Konuyu onlarca kez tekrar okudum ellerinize saglik cok manyikli ama bu artik ise yaramaz eskide kaldi.

aynen kardeşim sana katılıyorum whatsapp ayıktı duruma

byMuSTy35

Yeni üye
15 Eki 2015
7
0
kardeşim paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık. bazı takıldığım yerler var. yardımcı olursan sevinirim. galaxy s3 kullanıcısıyım telefonu rootladım. fakat bazı sıkıntılar var. resimlerini çektim yardımcı olursan sevinirim.
Screenshot_2015-10-30-19-18-37_zpswejr1muz.png

Screenshot_2015-10-30-19-18-09_zpsscd0xc7f.png

Screenshot_2015-10-30-19-17-36_zpsqaedlzrb.png

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
kardeşim paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık. bazı takıldığım yerler var. yardımcı olursan sevinirim. galaxy s3 kullanıcısıyım telefonu rootladım. fakat bazı sıkıntılar var. resimlerini çektim yardımcı olursan sevinirim.
Screenshot_2015-10-30-19-18-37_zpswejr1muz.png

Screenshot_2015-10-30-19-18-09_zpsscd0xc7f.png

Screenshot_2015-10-30-19-17-36_zpsqaedlzrb.png
Ne ile rootladın? Rootlanmamış çünkü.

HckerHardLose

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,905
1
127.0.0.1
Biraz geç oldu ama ben denedim olmadı niye öyle oldu :(
Sms doğrulamasını geçemedim arkadaşlar :(

EDİT: PARDON KONUYU HORTLATTIK..

HeavyDaniel

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
414
0
SlagTown
bu program 100% android te çalışıyor dimi çünkü böyle programlara ihtiyacım varki bence bu sitede benim gibi düşük seviyelere böyle bir program vermek kötü sonuçlar doğurabilir.

pskokesh42

Üye
27 Eki 2012
101
0
Programların bazıları sorunlu (mac spoofer vs.) alternatif bulun yöntem çalışmaktadır adam burada bi emek vermiş düşünmüş üşenmeden yazmış yalanlamayın yapamayan androidi hemen çöpe atsın. telde sorun yok ve çalışıyor ancak bluestack vb. programlarda mac değiştirebilen varsa yazsın telden yapmak mantıksız bişey

wirklichr

Üye
22 Eki 2014
79
0
Çalışmıyor tüm forumlarda okudum WhatsApp bu açığı kapatalı çok oldu, çalıştıran da varsa whatsapp 1.0 kullanıyordur.

karkon

Yeni üye
15 Tem 2009
7
0
selam. konunuzun dışında fakat bana bilgilerinize güvenerek yardımcı olabileceğinizi düşündüm.
ben cep telefonumda vep sayfası açtığımda üstüne bir sürü sayfalar açıyor vede virüs var diyor.
tazılım yüklendi formatlar atıldı fakat kurtulamadım. ne önerirsiniz.saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.